کوین بیس برای افزایش نقدینگی 80 جفت معاملاتی غیر دلاری را به حالت تعلیق درآورد


صرافی کریپتو کوین‌بیس در تلاش برای افزایش نقدینگی در پلتفرم خود، ده‌ها جفت معاملاتی را حذف می‌کند.

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، کوین بیس، ده ها جفت معاملاتی را حذف می کند تا نقدینگی را در پلتفرم خود افزایش دهد.

کوین بیس 80 جفت معاملات غیر دلاری از جمله جفت‌های حاوی ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین (BTC)، استیبل کوین‌هایی مانند تتر (USDT) و ارزهای فیات مانند یورو را به حالت تعلیق درآورد.

Coinbase با اعلام این خبر در 16 اکتبر گفت که حذف جفت های معاملاتی با هدف “بهبود سلامت کلی بازار و تثبیت نقدینگی” صورت گرفته است. جفت‌های معاملاتی از صرافی کوین‌بیس و دیگر پلتفرم‌ها مانند Advanced Trade و Coinbase Prime در ساعت 19:30 UTC در تاریخ 16 اکتبر حذف شدند.

در 16 اکتبر، 80 جفت معاملاتی غیر دلاری از کوین بیس حذف شدند. منبع: وضعیت کوین بیس

حذف جدیدترین جفت های معاملاتی در کوین بیس در راستای برنامه های صرافی برای تعلیق بازارهای اعلام شده در اوایل اکتبر است. کوین بیس تاکید کرد که کاربران پلتفرم‌های آسیب‌دیده می‌توانند با استفاده از موجودی USDC (USDC) صرافی، به تجارت در بازارها با «دفترهای سفارش دلار نقدشونده‌تر» ادامه دهند.

صرافی گفت: «لطفاً توجه داشته باشید که این بازارها بخش ناچیزی از کل حجم معاملات صرافی کوین بیس را تشکیل می دهند.

کوین بیس برای افزایش نقدینگی مدتی است جفت های معاملاتی را در پلتفرم های خود به حالت تعلیق در آورده است. این صرافی در اواسط سپتامبر 41 بازار غیر دلاری دیگر را با ذکر دلایل مشابه حذف کرد. در حالی که کوین بیس چندین جفت معاملاتی حاوی USDT را حذف کرد، هیچ یک از بازارهای معلق شامل USDC، یک استیبل کوین به طور مشترک توسط Coinbase و Circle نبود.

مرتبط با: رگولاتورهای اوراق بهادار با رفتار ویژه در مورد رمزارز در مورد Coinbase مخالف هستند

اقدامات مستمر کوین بیس برای افزایش نقدینگی در حالی است که حجم معاملات صرافی در سال جاری کاهش یافته است. بر اساس گزارش ارائه دهنده داده های بازار ارزهای دیجیتال CCData، حجم معاملات لحظه ای کوین بیس در سه ماهه سوم نسبت به سال گذشته 52 درصد کاهش یافته است.

سایر صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتال مانند بایننس نیز در سال جاری شاهد کاهش تسلط بر سهم بازار خود بوده‌اند. بر اساس گزارش CCData، سهم بایننس از بازار نقدی برای هفتمین ماه متوالی در سپتامبر 2023 کاهش یافت و از 55 درصد در ابتدای سال 2023 به 34 درصد در سپتامبر 2023 کاهش یافت.

مجله: حقیقت پشت انقلاب بیت کوین کوبا: گزارشی در محل
نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید