پس از شکایت SEC از صرافی، سهام کوین بیس 50 درصد افزایش یافته است


مدیران ارشد Coinbase، از جمله مدیرعامل برایان آرمسترانگ، در حال فروش سهام خود از COIN در میان رشد سهام در ماه گذشته هستند.

علیرغم اینکه صرافی ارز دیجیتال کوین بیس با شکایت نقض اوراق بهادار در ایالات متحده مواجه است، سهام این شرکت اخیراً در حال افزایش بوده است.

از زمانی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) از این شرکت به اتهام ارائه اوراق بهادار ثبت نشده شکایت کرد، سهام کوین بیس (COIN) بیش از 50 درصد ارزش افزوده است.

بر اساس داده های TradingView، سهام کوین بیس 51 درصد از حدود 52 دلار در 6 ژوئن به 78.7 دلار در 7 جولای افزایش یافت. سهام همچنین در شش ماه گذشته حدود 133 درصد رشد داشته است، با رشد سالانه 50 درصدی.

نمودار قیمت 30 روزه کوین بیس (COIN). منبع: TradingView

در میان رشد قابل توجه، برخی از دارندگان اصلی COIN به فروش بخشی از سهام Coinbase خود ادامه دادند.

در 6 جولای، تعدادی از مدیران ارشد کوین بیس، از جمله مدیرعامل برایان آرمسترانگ، در مجموع 88058 سهم کوین را به ارزش تقریبی 6.9 میلیون دلار فروختند.

بر اساس پرونده های رسمی در SEC، این معاملات شامل فروش 4580 سکه توسط Gokul Rajaram عضو هیئت مدیره Coinbase، فروش 1818 سکه توسط مدیر ارشد حقوقی Paul Grewal و فروش 7335 سکه توسط مدیر ارشد حسابداری جنیفر جونز است.

پیش از این، جونز 74,375 سهم کوین بیس را در 29 ژوئن فروخت و 5.2 میلیون دلار برای سهام به دست آورد.

مرتبط با: SEC در نامه ای ادعا می کند که Coinbase از نقض قوانین اوراق بهادار آگاه بوده است

در حالی که مدیران Coinbase به طور منظم دسته‌ای از کوین‌ها را می‌فروشند، برخی از دارندگان بزرگ کوین همچنان به نگهداری آن‌ها ادامه می‌دهند.

طبق به‌روزرسانی‌های پورتفولیوی این شرکت، شرکت سرمایه‌گذاری کتی وود ARK Invest از زمانی که ۴۰۰ هزار سهم اضافی از سهام کوین‌بیس را در اوایل ژوئن خریداری کرد، از هرگونه تراکنش کوین خودداری کرده است. این مطابق با موضع وود است که سهام کوین بیس حتی بیشتر رشد خواهد کرد زیرا سرمایه گذار معتقد است سهام کوین مطابق با بیت کوین افزایش خواهد یافت.

در 19 ژوئن، مدیر عامل ARK Invest تکرار کرد که مطمئن است بیت کوین روزی به 1 میلیون دلار در هر سکه خواهد رسید.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری.

مجله: بیت کوین 2023 در میامی با “پول های چرند در بیت کوین” کنار می آید


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *