شبکه بیس کوین بیس ادغام امنیتی OpenZeppelin را دریافت می کند


ارتقای قرارداد، تغییرات سرپرست، و ترفندهای پروتکل را اکنون می‌توان با استفاده از APIهای استانداردی که قبلاً در Base موجود نبودند، انجام داد.

پلت فرم امنیتی قرارداد هوشمند OpenZeppelin Defender اکنون با شبکه Base Coinbase یکپارچه شده است و به توسعه دهندگان برنامه Web3 در Base اجازه می دهد تا وظایف امنیتی را خودکار کنند.

بر اساس اعلامیه 19 آوریل شرکت امنیت سایبری بلاک چین OpenZeppelin، توسعه دهندگان اپلیکیشن در Base اکنون می توانند از نرم افزار Defender برای ایجاد قراردادهای مدیر چند امضایی و قفل های زمانی، استفاده از Relays برای ذخیره کلیدها و امضای تراکنش ها و همچنین ایجاد “نگهبان” خودکار استفاده کنند. بلاک چین است و در هنگام وقوع رویدادها واکنش نشان می دهد.

این ابزارها را می توان برای کارهای اداری معمول اما حساس مانند ارتقای قراردادها، تغییر پارامترهای عددی یا توقف قرارداد، طبق مستندات برنامه استفاده کرد.

پیاده سازی Defender در گذشته در اتریوم و بسیاری از شبکه های دیگر در دسترس بود، اما به دلیل اینکه با Base یکپارچه نیست، توسعه دهندگان نتوانسته اند از آن در شبکه آزمایشی جدید استفاده کنند.

مدیر ارشد فناوری OpenZeppelin، جاناتان الکساندر، در این اطلاعیه اظهار داشت که این ادغام قراردادهای هوشمند را “ایمن تر و گسترده تر” می کند، در حالی که رهبر پایگاه، جسی پولاک نشان داد که از ایجاد تیم هیجان زده است و گفت: “این کلید امنیت برای یک زنجیره پر رونق است. زیست بوم.”

مطالب مرتبط: Unchained 60 میلیون دلار برای ارائه خدمات نگهداری مشترک بیت کوین جمع آوری می کند

Coinbase راه اندازی شبکه آزمایشی Base را در 23 فوریه اعلام کرد. این شرکت قصد دارد پس از اتمام آزمایش، نسخه اصلی را به عنوان لایه 2 اتریوم تولید کند.

برخی از کاربران اتریوم فکر می‌کنند که کوین‌بیس می‌خواهد به سرمایه‌گذاران نهادی کمک کند تا از طریق شبکه جدید به Web3 بپیوندند، زیرا دارای ابزار احراز هویت Masa Finance است.

OpenZeppelin به خاطر کتابخانه منبع باز قراردادهای هوشمند خود که اغلب توسط توسعه دهندگان اصلاح شده و برای اهداف خود در اکوسیستم اتریوم استفاده می شود، شناخته شده است.


نویسنده: Tom Blackstone

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *