Coinbase به جهانیان یادآوری می کند که در تلاش است تا “مقرراتی را اتخاذ کند” زیرا SEC برای تخلفات شکایت می کند.


کوین بیس در سال 2022 30 بار با SEC ملاقات کرد تا به دنبال راهنمایی های نظارتی باشد و اکنون می گوید که به شدت از خود دفاع خواهد کرد.

پل گروال، مدیر ارشد حقوقی صرافی ارزهای دیجیتال، در 6 ژوئن به کنگره ایالات متحده گفت: «Coinbase از زمانی که بیش از یک دهه پیش تاسیس شد، مقررات را پذیرفته است. [Securities and Exchange Commission] این ما را قادر ساخت تا در آوریل 2021 به یک شرکت عمومی تبدیل شویم که ما را در صنعت کریپتو منحصر به فرد می کند.

Coinbase در تاریخ 6 ژوئن، یک روز پس از شکایت آژانس از بایننس، و دو ماه و نیم پس از دریافت اخطار ولز از رگولاتور مبنی بر هشدار نسبت به اقدام احتمالی قریب الوقوع، توسط SEC به دلیل نقض قوانین اوراق بهادار مورد شکایت قرار گرفت. برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase در آن زمان گفت:

اعلامیه ولز در این مرحله زمانی سازنده نیست که قوانین مشخصی وجود نداشته باشد.

پل گروال، مدیر ارشد حقوقی Coinbase در ویدئویی که پس از دریافت اطلاعیه ولز توسط صرافی منتشر شد. منبع: یوتیوب

کوین بیس قول دفاع قوی در برابر اتهامات SEC را داده است. برایان آرمسترانگ، مدیرعامل این شرکت گفت: ما به حقایق و قانون خود اعتماد داریم. فوق الذکر در توییتی در تاریخ 6 ژوئن.

در همان روز، این شرکت ویدیویی به نام “By the Numbers” منتشر کرد. در آن، این شرکت گفت که در گزارش S1 خود به سهام‌داری اشاره کرده است و قبل از عرضه اولیه آن به SEC ارائه شده است. برنامه سهام کوین بیس یک نقض عمده اوراق بهادار در شکایت SEC است.

مطالب مرتبط: صرافی مشتقات کوین بیس برای راه اندازی معاملات آتی BTC و ETH آماده می شود

همچنین، ویدیوی جدید ادعا کرد که کوین بیس “در سال 2022 30 بار با SEC ملاقات کرد تا راهنمایی بگیرد.” او همچنین در ماه مارس دادخواستی را برای تعیین قاعده ای در مورد سهام ارائه کرد.

گروال در برابر کمیته کشاورزی مجلس نمایندگان در 6 ژوئن اشاره کرد که Coinbase در حال حاضر تنظیم نشده است. این یک تجارت خدمات پولی است که در وزارت خزانه داری ثبت شده است، و Coinbase Asset Management یک مشاور سرمایه گذاری ثبت شده در SEC و یک بازار قراردادی دارای مجوز و تعیین شده است که توسط کمیسیون معاملات آتی کالا تنظیم می شود.

Coinbase همچنین دارای مجوز انتقال پول در 45 ایالت است. اما مجدداً در 6 ژوئن، 10 ایالت برای صدور یک دستور بدون دلیل علیه کوین بیس گرد هم آمدند و به صرافی 28 روز فرصت دادند تا نشان دهد چرا رگولاتورهای این ایالت ها نباید دستور توقف اوراق بهادار را علیه آن صادر کنند. نقض قانون

مجله: اعتیاد به تجارت ارزهای دیجیتال: مراقب چه چیزی باشیم و چگونه درمان کنیم
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید