آرمسترانگ: کوین بیس به بازار ایالات متحده “100% متعهد” است


مدیر عامل Coinbase برای ایجاد یک “آیین نامه شفاف” برای شرکت های رمزنگاری به شدت به کنگره متکی است. اما SELECT؟ نه زیاد.

برایان آرمسترانگ، مدیرعامل صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس مستقر در ایالات متحده، در تماس با درآمد سه ماهه اول خود به سرمایه گذاران گفت که هیچ برنامه ای برای انتقال عملیات خود به خارج از ایالات متحده ندارد.

در 5 ماه مه، آرمسترانگ به سهامداران اطمینان داد که علیرغم عدم قطعیت نظارتی در ایالات متحده، شرکت “100٪” به بازار ایالات متحده برای بلندمدت متعهد است.

“اجازه دهید صادقانه بگویم، ما 100٪ به ایالات متحده متعهد هستیم. من این شرکت را در ایالات متحده آمریکا تأسیس کردم زیرا دیدم حاکمیت قانون در اینجا حاکم است. این واقعا مهم است، و من در واقع بسیار خوشبین هستم که ایالات متحده آن را به درستی انجام می دهد.

“خوش بینی” ای که آرمسترانگ بیان کرد ناشی از اعتماد او به کنگره است، که به زودی مجموعه قوانین واضحی را برای شرکت های رمزنگاری اعمال خواهد کرد که باید از آنها پیروی کنند:

زمانی که من از دی سی بازدید می کنم، حمایت قوی دو حزبی از کنگره وجود دارد که بیاید و قوانین جدیدی را ایجاد کند که یک کتاب قوانین واضح در ایالات متحده ایجاد کند، و فکر می کنم برای آمریکا واقعا مهم است که آن را به درستی انجام دهد.

اما نظرات آرمسترانگ کاملاً «خوشبینانه» نبود.

رئیس هیئت مدیره نگران اقدام اجرایی پیش بینی نشده ای است که با توجه به اطلاعیه کمیسیون بورس اوراق بهادار به شرکت توسط رگولاتور اوراق بهادار در اطلاعیه ولز در اواخر ماه مارس ظاهر شد:

علی‌رغم ارتباط مداوم ما با کمیسیون، آن‌ها آنقدر که ما می‌خواهیم در مورد نگرانی‌های خاص آنها با Coinbase روشن نیستند و بنابراین باید از حدس و گمان بیش از حد خودداری کنم.

آرمسترانگ افزود: «پیش‌بینی جدول زمانی هرگونه شکایت احتمالی SEC که ممکن است با آن مواجه شویم، به‌ویژه دشوار است.

این مسائل باعث شد که Coinbase در دادگاه فدرال ایالات متحده شکایت کند تا SEC را مجبور کند به دادخواستی که از ژوئیه در حال بررسی است پاسخ دهد.

زمانی که کوین بیس صرافی بین المللی کوین بیس (CIE) را در 2 مه راه اندازی کرد، بحث و جدل درگرفت و بسیاری از کارشناسان را به این باور رساند که کوین بیس به دنبال راهی برای فرار از ایالات متحده است.

این صرافی در حال حاضر برای مشتریان در 30 کشور در سراسر جهان، از جمله سنگاپور، هنگ کنگ، السالوادور، فیلیپین، تایلند و برمودا، که CIE برای آنها مجوز دارد، باز است.

مرتبط با: SEC 10 روز فرصت دارد تا به شکایت Coinbase پاسخ دهد: اجرایی قانونی

آرمسترانگ گفت که اتحادیه اروپا از نظر پیشرفت مقرراتی “پیشتر” است، زیرا قانون بازارهای دارایی رمزنگاری (MiCA) در اواسط سال 2024 یا اوایل سال 2025 اجرایی می شود.

«آنها قانون رمزنگاری جامعی به نام MiCA را تصویب کرده‌اند که یک کتاب قوانین واضح و واحد برای کل منطقه ایجاد می‌کند. خیلی قوی.»

من به تازگی از یک سفر از بریتانیا و دی سی برگشتم، هر دو پیش نویس صورتحساب هایی دارند که روی مواردی مانند سکه های پایدار و ساختار بازار کار می کنند. سنگاپور، هنگ کنگ، استرالیا، برزیل، همه اساساً دنبال می شوند. به این ترتیب، آرمسترانگ افزود.

اظهارات مدیرعامل در حالی بیان شد که کوین بیس توانست درآمد خود را 22 درصد افزایش دهد و از دست دادن درآمد خالص بیش از 475 میلیون دلاری خود را به 79 میلیون دلار در سه ماهه اول کاهش دهد.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می‌زند؟
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید