Coinbase یک مبارزه قانونی جدید با SEC و FDIC ایالات متحده راه اندازی می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

صرافی کوین بیس شکایت جدیدی علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و کمیسیون فدرال بیمه سپرده (FDIC) تنظیم کرده است.

ادعاهای کوین بیس

طبق پلتفرم معاملاتی، این سازمان های دولتی عمدا شرکت های رمزنگاری را از اکوسیستم مالی خارج می کنند. پلتفرم معاملاتی به طور خاص اعلام کرد که تنظیم‌کننده‌های مالی به بانک‌ها فشار می‌آورند تا به شرکت‌های ارز دیجیتال خدمات ارائه نکنند.

مرتبط با

پل گروال، مدیر ارشد حقوقی کوین‌بیس، گفت: “تنظیم‌کنندگان مالی از ابزارهای متعددی برای برهم زدن صنعت دارایی‌های دیجیتال استفاده کرده‌اند. @SECGov ادعای اختیارات گسترده‌ای دارد، اما از ارائه هر گونه قوانین، چه رسد به قوانین منسجم یا منسجم، خودداری می‌کند.” گفت. یک پست در X.

گروال، به نمایندگی از FDIC، گفت که هدف اصلی قطع کردن کریپتو از سیستم بانکی است. این موضوع در گذشته در پرونده ای بین بانک کاستودیا و فدرال رزرو به نمایش گذاشته شد. رگولاتور بانکی درخواست کریپتو بانک را برای یک حساب اصلی که می‌توانست به آن کمک کند مستقیماً خدمات بانکی اصلی را ارائه کند، رد کرده است.

همانطور که پل گروال اشاره کرد، این شرکت از کمیسیون بورس و اوراق بهادار اطلاعاتی در مورد مواردی که ممکن است به آن اختیار داده باشد تا نوع اختیاری که در حال حاضر دارد را دنبال کند، خواسته است. همانطور که او اشاره کرد، SEC نتوانست به این درخواست ها پاسخ دهد، حتی اگر یکی از آنها به پرونده اوراق بهادار اتریوم که اخیرا بسته شده بود مرتبط بود.

FDIC از بازی با توپ خودداری می کند

علاوه بر SEC، FDIC همچنین قانون آزادی اطلاعات (FOIC) را با ارائه نامه‌هایی که به موسسات مالی ارسال کرده بود و از آنها خواسته بود تا به طور نامحدود فعالیت‌های مرتبط با رمزنگاری را “توقف” کنند، نقض کرد.

مرتبط با

گروال مشاهده کرد که این “اقدامی بود که دفتر بازرس کل خود FDIC از آن انتقاد کرد که “این خطر را ایجاد می کند که FDIC به طور ناخواسته نوآوری و رشد موسسه مالی در فضای رمزنگاری را محدود کند.”

این شکایت جدید به دو مورد دیگر اضافه می کند که Coinbase با SEC درگیر آن بوده است. بزرگترین آنها به تجارت توکن امنیتی در پلتفرم های آنها مربوط می شود.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید