کوین بیس اتحادیه اروپا کانادا، برزیل، سنگاپور و استرالیا را در اولویت قرار داده است


این شرکت گفت تمرکز صرافی ارز دیجیتال بر بازارهای خارج از ایالات متحده بخشی از مرحله بعدی برنامه های توسعه آن است.

کوین بیس چندین کشور خارج از ایالات متحده را که قصد دارد در کوتاه مدت فعالیت های خود را متمرکز کند، با استناد به قوانین نسبتاً شفاف تر ارزهای دیجیتال، پرچم گذاری کرده است.

Nana Murugesan، معاون بازرگانی بین‌الملل Coinbase، و تام داف گوردون، معاون سیاست بین‌الملل، اتحادیه اروپا، بریتانیا، کانادا، برزیل، سنگاپور و استرالیا را در 6 سپتامبر به عنوان “بازارهای اولویت دار در کوتاه مدت” معرفی کردند. پست وبلاگ.

این دو گفت که کشورها “قوانین روشنی را وضع کرده اند” و کوین بیس بر روی “اعمال مجوز، ثبت، و ایجاد و تقویت عملیات” در آن کشورها تمرکز خواهد کرد.

این دو نفر نوشتند: «پیشرفت در مقررات مربوط به رمزارزها در همه جای دنیا دیده می‌شود، به استثنای ایالات متحده، که «استراتژی» اجرای قوانین موجود و مقررات جدید را از طریق دادگاه انتخاب کرده است.

آنها افزودند که این کشور در مورد مقررات کریپتو «خود را کنار می‌گذارد» که نفوذ آن بر فضا را در معرض خطر قرار می‌دهد.

آنها نوشتند: “ما متعهد به کمک به به روز رسانی سیستم مالی جهانی و ارائه آزادی و فرصت اقتصادی بیشتر هستیم و تنها به این دلیل که ایالات متحده است، دست بردار نخواهیم ماند.”

صرافی کریپتو با اقدامات قانونی در ایالت خود در ایالات متحده مواجه شده است، با شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار که آن را به فروش اوراق بهادار ثبت نشده و فعالیت غیرقانونی متهم کرده است.

“Expand, Go Deep” به فاز 2 می رود

بازارهای اولویت دار جدید کوین بیس بخشی از فاز دوم برنامه های توسعه آن است که آن را «بروید، برو عمیق» می نامد.

او طرح‌هایی را برای ایجاد مشارکت با بانک‌های جهانی و محلی و ارائه‌دهندگان پرداخت برای گسترش رمپ‌های فیات و همچنین اطمینان از سازگاری سیستم‌های حاکمیتی تشریح کرد.

مرتبط با: Aave، Circle، Base به اعضای موسس ائتلاف دارایی Tokenized تبدیل شدند

تلاش‌های لابی‌گری و دیده شدن نیز پیش از انتخابات اتحادیه اروپا در ژوئن آینده تشدید خواهد شد.

این کشور برنامه‌های تعامل با G20 را که هدف آن ایجاد استانداردهای جهانی ارزهای دیجیتال است، علامت‌گذاری کرده است و یک «کارت امتیازی» در فرآیند نظارتی ارزهای دیجیتال در هر کشور نگه می‌دارد.

کوین بیس ظاهراً تلاش های لابی گری G20 خود را بر برزیل متمرکز کرده است، که در سال 2024 ریاست گروه 20 را بر عهده خواهد گرفت.

در ماه مارس، Coinbase عرضه خود را در برزیل گسترش داد و برایان آرمسترانگ، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل، برایان آرمسترانگ اواخر امسال به این کشور سفر خواهد کرد تا با تصمیم گیرندگان و سهامداران کلیدی تعامل داشته باشد.

مجله: آسیا اکسپرس: ایردراپ ملی تایلند، کاربران دلیو ویران شده، برترین کشور رمزنگاری ویتنام
نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید