مدیر عامل هشدار می دهد که Coinbase ممکن است با سال ها درگیری دادگاه با SEC: Report روبرو شود


در یک کنفرانس فین‌تک در لندن، برایان آرمسترانگ، مدیر عامل شرکت، فاش کرد که Coinbase ممکن است به دلیل عدم شفافیت مقرراتی در این کشور، ایالات متحده را ترک کند.

مدیر عامل شرکت برایان آرمسترانگ در 18 آوریل به CNBC گفت: صرافی رمزارز ایالات متحده Coinbase در حال آماده شدن برای یک نبرد حقوقی طولانی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) است، پس از اینکه رگولاتور به شرکت در مورد نقض احتمالی قوانین اوراق بهادار هشدار داد.

در 22 مارس، Coinbase یک اخطار ولز از SEC ایالات متحده دریافت کرد که بیان می کرد یک اقدام اجرایی احتمالی وجود دارد. اعلان اغلب آخرین مرحله قبل از شارژ پرونده های نظارتی است. در پاسخ، آرمسترانگ ابراز ناامیدی کرد و تصریح کرد که این شرکت جزئیات روشنی از SEC در مورد تخلفات ادعایی دریافت نکرده است. او به CNBC گفت:

“ما بیش از 30 بار در سال گذشته با آنها صحبت کردیم… ما حتی یک بازخورد از آنها در مورد اینکه چه کاری می توانیم بهتر یا متفاوت انجام دهیم، دریافت نکردیم، و سپس این بیانیه ولز آمد. من فکر می‌کنم که باید به دادگاه برویم تا شفافیت مورد نیاز خود را بدست آوریم و رویه قضایی بسازیم.”

آرمسترانگ گفت که شرکت او در صورت لزوم برای یک جنگ طولانی با SEC آماده است. آرمسترانگ توضیح داد که شکایت از CNBC یک نتیجه مطلوب نیست، اما Coinbase ممکن است برای دریافت وضوح مورد نیاز به دادگاه مراجعه کند. مدیرعامل همچنین از عدم شفافیت SEC برای شرکت‌های صنعت کریپتو انتقاد کرد و رگولاتور را به «تصرف مسئولیت» و عدم صدور یک کتاب قوانین شفاف برای بازار متهم کرد.

در یک رویداد فین‌تک که در ۱۸ آوریل در لندن برگزار شد، آرمسترانگ اعلام کرد که Coinbase ممکن است به دلیل فقدان شفافیت مقررات، نقل مکان از ایالات متحده را در نظر بگیرد. او خاطرنشان کرد که این شرکت در حال حاضر به دنبال بازارهای دیگر است و بریتانیا به دلیل تلاش‌هایش برای قرار گرفتن خود به عنوان یک هاب کریپتو در اولویت است.

مطالب مرتبط: مدیر عامل Coinbase پس از اطلاعیه SEC Wells خواستار اقدام برای انتخاب قانونگذاران طرفدار رمزارز شد

در 17 آوریل، SEC پلتفرم معاملاتی دارایی های رمزنگاری Bittrex و یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل سابق آن، ویلیام شیهارا، را متهم کرد که یک بورس اوراق بهادار ملی ثبت نشده، کارگزار و آژانس تسویه حساب را اداره می کنند. رگولاتور همچنین یک اتهام جداگانه علیه Bittrex Global ارائه کرد.

جان رید استارک، رئیس سابق دفتر اجرای اینترنت SEC، در توییتر به اشتراک گذاشت که معتقد است با توجه به اتهامات اخیر SEC علیه Bittrex، «کوین بیس بعدی است».
نویسنده: Judith BannermanQuist

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *