کوین‌بیس ابزاری را برای بازیابی توکن‌های «اشتباه ارسال‌شده» ERC-20 راه‌اندازی کرد


کوین بیس گفت: «ابزار بازیابی ما می‌تواند دارایی‌های پشتیبانی‌نشده را مستقیماً از آدرس ورودی شما به کیف پول نگهبان شخصی شما بدون افشای کلیدهای خصوصی در هر نقطه‌ای منتقل کند.»

پلتفرم اصلی ارزهای دیجیتال Coinbase یک ابزار بازیابی دارایی را برای کاربرانی که “به طور تصادفی توکن های پشتیبانی نشده” را به آدرس های مبادله ارسال می کنند، معرفی کرده است.

در اطلاعیه ای در 15 دسامبر، Coinbase گفت که کاربرانی که هر یک از حدود 4000 توکن ERC-20 را به آدرس Coinbase ارسال می کنند، می توانند وجوه غیرقابل بازیابی قبلی خود را با ارائه “Ethereum TXID برای تراکنشی که دارایی از دست رفته است، بازیابی کنند. و آدرس قرارداد دارایی.” موجودیت گمشده.» صرافی اعلام کرد که برخی از توکن‌های ETC-20، از جمله Wrapped Ether (wETH)، TrueUSD (TUSD) و staked Ether (STETH)، با کارمزد 5 درصد برای تراکنش‌های بیش از 100 دلار واجد شرایط بازیابی خواهند بود.

کوین بیس گفت: «ابزار بازیابی ما می‌تواند دارایی‌های پشتیبانی‌نشده را مستقیماً از آدرس ورودی شما به کیف پول نگهبان شخصی شما بدون افشای کلیدهای خصوصی در هر نقطه‌ای منتقل کند.» ما این کار را با استفاده از فناوری در انتظار ثبت اختراع انجام دادیم تا وجوه را مستقیماً از آدرس ورودی شما بدون پردازش از طریق زیرساخت تبادل متمرکز ما ارسال کنیم.

تقریباً از ابتدای ورود به فضای رمزنگاری، بسیاری از کاربران با سکه هایی که به طور تصادفی ارسال شده اند، سروکار داشته اند. در یک دعوای حقوقی در سال ۲۰۱۸ در کانادا، یک دادگاه حکم داد که کاربری که ۵۳۰ اتر (ETH) را به جای توکن‌های نامعتبر ۵۳۰ Copytrack (CPY) خریداری کرده است، باید آنها را برگرداند. یک قاضی استرالیایی در موردی که Crypto.com به اشتباه 10.5 میلیون دلار به جای بازپرداخت 100 دلار برای کاربر ارسال کرد، حکم مشابهی را صادر کرد.

به نظر می‌رسد سایر صرافی‌های اصلی بهبودی را برای معاملات مشابه به صورت موردی ارائه می‌کنند. بایننس در صفحات پشتیبانی خود گفت که می تواند به کاربران کمک کند “به صلاحدید خود” و تا حد زیادی “خدمات بازیابی توکن/سکه ارائه نمی دهد”. Crypto.com به کاربران دستور داد تا با بخش خدمات مشتریان خود تماس بگیرند و گفت که “در برخی موارد ممکن است تامین مالی امکان پذیر نباشد”.

مربوط: گفته می شود که علاقه مندان به بلاک چین با ارسال wETH به آدرس قرارداد 500000 دلار از دست داده اند.

Coinbase بیش از 100 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد. برایان آرمسترانگ، مدیرعامل این صرافی در دسامبر گزارش داد که درآمد معاملاتی صرافی در سال 2022 “تقریباً نصف” سال 2021 خواهد بود. این پلتفرم همچنین گزارش داد که مقامات اجرای قانون درخواست های خود را برای اطلاعات در مورد تحقیقات جنایی افزایش داده اند.


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید