Coinbase پرونده‌های کلیدی را در میان درگیری‌های جاری SEC منتشر می‌کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کوین بیس، یک بازیگر پیشرو در بازار مبادلات ارزهای دیجیتال، با ارسال یک گزارش پایانی با مدار سوم، گامی قانونی جسورانه برداشته است و درخواست تجدید نظر در مورد رد دادخواست قانونگذاری توسط SEC را دارد.

نبرد حقوقی Coinbase با SEC زمانی آغاز شد که صرافی دادخواستی را ارائه کرد و از SEC خواست که قوانین نظارتی واضح و منسجمی را برای صنعت ارزهای دیجیتال ارائه کند.

Coinbase استدلال کرد که فقدان قوانین تعریف شده باعث ایجاد عدم اطمینان می شود و مانع رشد و نوآوری دارایی های دیجیتال در ایالات متحده می شود. با این حال، SEC این درخواست را رد کرد و Coinbase را به مداخله قضایی سوق داد.

پل گروال، مدیر ارشد حقوقی Coinbase، در یک پست X، پیشرفت جدید در نبرد حقوقی را برجسته می کند. او پرونده مهم را در مجموعه ای از چندین توییت خلاصه می کند.

مرتبط با

به گفته گروال، محور این پرونده یک جمله نهایی در تصمیم SEC در دست بررسی است. این جمله که با این ایده که قوانین SEC برای شرکت های دارایی دیجیتال بی فایده هستند مقابله می کند، تصمیم گیری منطقی ارائه نمی دهد و اضافه می کند که هیچ توجیهی ارائه نمی دهد.

بر اساس این فرض، کوین بیس تنها به همین دلیل به دنبال لغو دستور SEC است. Coinbase در بحث پایانی خود استدلال می‌کند که SEC نمی‌تواند بدون مجوز مناسب از کنگره و قوانین روشن، قدرت گسترده‌ای را بر صنعت جدید اعمال کند.

همانطور که گری جنسلر، رئیس SEC اظهار داشت، موضع SEC این بود که دارایی های دیجیتال قبلاً تابع قوانین و مقررات موجود هستند. اما Coinbase و سایر بازیگران صنعت به دنبال شفافیت نظارتی در مورد نحوه اعمال قوانین موجود اوراق بهادار در بخش دارایی دیجیتال هستند.

مرتبط با

خلاصه Coinbase ادعا می‌کند که SEC مصمم است صنعت دارایی‌های دیجیتال را خفه کند و بنابراین از ارائه قوانین لازم که صنعت برای محکم‌تر کردن کنترلش می‌خواهد، خودداری می‌کند.

جامعه کریپتو با نفس بند آمده تماشا می‌کند که مدار سوم گزارش پایانی Coinbase را بررسی می‌کند. این تصمیم پیامدهای گسترده ای نه تنها برای کوین بیس، بلکه برای کل اکوسیستم دارایی دیجیتال خواهد داشت. این یک لحظه محوری است که بر نیاز به یک چارچوب نظارتی روشن تأکید می کند که از نوآوری و در عین حال محافظت از سرمایه گذاران حمایت کند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید