Coinbase هشدارها را از فهرست حذف کرد تا پیشنهادات را تسهیل کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در اطلاعیه اخیر، Coinbase تصمیم خود را برای تعلیق تجارت Enjin Coin (ENJ) در حدود ساعت 2:00 بعد از ظهر ET در 14 ژوئن 2024 اعلام کرد. این حرکت به دنبال مجموعه ای از بررسی های انجام شده توسط این پلتفرم با هدف اطمینان از مطابقت تمام دارایی های فهرست شده با استانداردهای سختگیرانه آن برای امنیت، انطباق و عملکرد انجام شده است.

کوین بیس به طور منظم دارایی های دیجیتال فهرست شده در پلتفرم خود را بررسی می کند تا مطمئن شود که با استانداردهای فهرست صرافی مطابقت دارند. اگرچه دلایل مشخصی برای حذف Enjin Coin از فهرست ذکر نشده است، تصمیم Coinbase نشان می دهد که ENJ ممکن است دیگر معیارهای فهرست را برآورده نکند.

Coinbase در اطلاعیه خود گفت: “ما به طور منظم دارایی های موجود در بورس خود را رصد می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که با استانداردهای فهرست ما مطابقت دارند. بر اساس بررسی های اخیر، ما تجارت Enjin Coin (ENJ) را در ساعت 2 بعد از ظهر به وقت ET در تاریخ 14 ژوئن یا حوالی آن متوقف خواهیم کرد.” گفت. این پلتفرم جزئیات خاصی در مورد یافته های این بررسی ارائه نکرد اما بر تعهد خود به حفظ یک محیط تجاری هماهنگ تاکید کرد.

معاملات Enjin Coin در Coinbase Simple and Advanced Trade، Coinbase Exchange، Coinbase Prime و DEX محلی به حالت تعلیق در خواهد آمد. با توجه به حذف قریب الوقوع، Coinbase اعلام کرد که کتاب های سفارش ENJ را به حالت فقط محدود منتقل می کند. سفارشات محدود را می توان قرار داد، لغو کرد و ممکن است مطابقت اتفاق بیفتد.

مرتبط با

به دارندگان Enjin Coin در Coinbase توصیه می شود توجه داشته باشند که تجارت ENJ در پلتفرم های فوق الذکر در ساعت 2:00 ET در تاریخ 14 ژوئن 2024 به حالت تعلیق در خواهد آمد. ممکن است لازم باشد کاربران پیش از این مهلت، دارایی های ENJ خود را بر این اساس مدیریت کنند.

Enjin به توسعه دهندگان بازی اجازه می دهد تا آیتم های درون بازی را در بلاک چین اتریوم توکن کنند. این شرکت از Enjin Coin، یک توکن ERC-20، برای پشتیبانی از دارایی های دیجیتالی که با استفاده از پلتفرم خود منتشر می شود، استفاده می کند.

پس از اعلام خروج از فهرست، قیمت توکن ENJ ضربه قابل توجهی خورد و نزدیک به 11 درصد کاهش یافت.

در زمان نگارش این مقاله، ENJ با 10.23 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته با 0.3101 دلار معامله می شود. کوین بیس دومین صرافی بزرگ ارز دیجیتال است که پس از بایننس به حجم معاملات روزانه انجین کمک می‌کند، از این رو واکنش قیمت به آن واکنش نشان داد.

جالب اینجاست که در حالی که قیمت در حال کاهش بود، حجم معاملات 24 ساعته انجین کوین 308 درصد افزایش یافت. این افزایش حجم احتمالاً نشان‌دهنده افزایش فعالیت معامله‌گران است زیرا معامله‌گران عجله دارند تا موقعیت خود را پس از اخبار خروج از فهرست تغییر دهند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید