Coinbase قصد دارد پلتفرم معاملاتی کریپتو را در خارج از ایالات متحده راه اندازی کند: گزارش

Coinbase قصد دارد پلتفرم معاملاتی کریپتو را در خارج از ایالات متحده راه اندازی کند: گزارش


این اقدام گزارش‌شده در زمانی انجام می‌شود که بسیاری از قانون‌گذاران و قانون‌گذاران ایالات متحده، شرکت‌های ارز دیجیتال را به دلیل نقش درک شده آنها در شکست سه بانک بزرگ مورد هدف قرار می‌دهند.

صرافی ارزهای رمزنگاری شده Coinbase ظاهراً در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک پلت فرم معاملات ارز دیجیتال در خارج از ایالات متحده است، جایی که در حال حاضر دفتر مرکزی خود را دارد.

طبق گزارش بلومبرگ مورخ 17 مارس، کوین بیس در مورد راه اندازی پلتفرم غیر آمریکایی با برخی از مشتریان سازمانی خود بحث کرده است. این اقدام گزارش‌شده در حالی صورت می‌گیرد که بسیاری از قانون‌گذاران و رگولاتورهای ایالات متحده، شرکت‌های رمزنگاری را به دلیل نقش درک شده آنها در شکست بانک سیلورگیت، بانک سیلیکون ولی و بانک سیگنچر هدف قرار می‌دهند.

تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده، از جمله کمیسیون اوراق بهادار و بورس، در ماه‌های اخیر بر برخی شرکت‌های ارز دیجیتال از جمله کراکن برای خدمات سهام ایالات متحده فشار آورده‌اند. Coinbase در ماه مارس اخطاریه ای صادر کرد و به کاربران اطلاع داد که علیرغم محدودیت ها، برنامه سهامداری ادامه خواهد داشت و “واقعا می تواند افزایش یابد”.

مرتبط با: مدیر عامل Ripple می گوید صنعت کریپتو از قبل شروع به حرکت به خارج از ایالات متحده کرده است

ابتکار جدید Coinbase ظاهراً به مشتریان جهانی خدمت خواهد کرد، اما هنوز مکان تایید شده ای ندارد. کوین تلگراف با کوین بیس تماس گرفت، اما در زمان انتشار هیچ پاسخی دریافت نکرد.
نویسنده: Turner Wright

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉