صرافی بین المللی کوین بیس در بحبوحه سرکوب ارزهای دیجیتال SEC در ایالات متحده راه اندازی شد


صرافی بین المللی کوین بیس معاملات را با فهرست کردن معاملات آتی دائمی بیت کوین و اتر آغاز می کند.

بین در مواجهه با چالش های نظارتی بیشتر در ایالات متحده، صنعت ارزهای دیجیتال با صرافی عمومی رمزنگاری Coinbase، یک پلت فرم جهانی مشتقات، در حال حرکت است.

در 2 می، کوین‌بیس راه‌اندازی صرافی بین‌المللی کوین‌بیس (CIE) را اعلام کرد، یک پلتفرم نهادی جدید که برای تجارت مشتقات کریپتو طراحی شده است.

CIE در این هفته معاملات خود را با فهرست معاملات آتی دائمی بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) آغاز خواهد کرد. تمام معاملات در CIE با استیبل کوین USDC (USDC) بدون نیاز به فیات در لانچرها تسویه خواهد شد.

کوین بیس تاکید کرد که تجارت دسترسی مستقیم در CIE برای مشتریان نهادی از طریق API در حوزه های قضایی واجد شرایط خارج از ایالات متحده در دسترس است. Coinbase گفت: «این محصولات در حال حاضر برای مشتریان خرده‌فروش در دسترس نیستند.

بر اساس این اعلامیه، پلتفرم جدید بین المللی ارزهای دیجیتال با حمایت رگولاتورها در برمودا راه اندازی شد. همانطور که قبلاً گزارش شده بود، Coinbase تا اواسط آوریل 2023 مجوزی از اداره پولی برمودا (BMA) دریافت کرد. مجوز کلاس F به کوین بیس اجازه می دهد تا یک مبادله دارایی دیجیتال و یک تجارت ارائه دهنده مبادله مبادله مشتقات دارایی دیجیتال و همچنین انجام فعالیت هایی مانند فروش توکن را انجام دهد. نده

کوین بیس خاطرنشان کرد که محیط نظارتی برمودا به دلیل “سطح بالایی از شفافیت، انطباق و همکاری” شناخته شده است.

برمودا یک منطقه خودگردان برون مرزی بریتانیا با یک دولت پارلمانی است. مشابه بریتانیا، جایی که ارزهای دیجیتال در حال حاضر قانونی هستند، برمودا تا حدودی دوستدار رمزنگاری بوده و اخیراً در صنعت کریپتو به طور فزاینده ای صعودی بوده است.

در اواخر آوریل، Miami International Holdings، اپراتور بورس برمودا، بقایای صرافی رمزارز FTX سقوط کرده را خریداری کرد. این شرکت به طور خاص صرافی و تسویه معاملات آتی و آپشن FTX، LedgerX را به مبلغ 50 میلیون دلار خریداری کرد.

پیش از این، ادوارد برت، نخست وزیر برمودا و وزیر دارایی توضیح داد که علیرغم شکست های صنعتی مانند FTX، دولت همچنان به روی ارزهای دیجیتال باز است. سال گذشته، مقامات محلی همچنین اعلام کردند که برمودا به جاه طلبی هاب کریپتو خود ادامه خواهد داد، حتی در شرایطی که صنعت در سال 2022 با بازار نزولی بزرگ مواجه است.

مرتبط با: ARK Invest روز جهانی کارگر را صرف خرید 8 میلیون دلار سهام کوین بیس کرد

این خبر زمانی منتشر شد که بانک سرمایه گذاری پیشرو آمریکایی سیتی، سهام کوین بیس را از 80 دلار به 65 دلار به عنوان خرید خنثی یا پرخطر یا با ریسک بالا کاهش داد. به گفته پیتر کریستینسن، تحلیلگر سیتی گروپ، غیرقابل پیش بینی بودن مقررات در صنعت گسترده تر ارزهای دیجیتال، تهدیدی بزرگ برای کوین بیس است.

اظهارات سیتی در زمانی بیان شد که سهام کوین بیس چندین هفته بود که کاهش یافته بود. سهام کوین بیس در ماه گذشته بیش از 20 درصد کاهش یافت، از حدود 72 دلار در آوریل به 50.1 دلار در روز دوشنبه.

همانطور که قبلا گزارش شده بود، کوین بیس قصد داشت از اواسط مارس 2022 یک صرافی جهانی ارز دیجیتال راه اندازی کند. اولین گزارش‌ها از پلتفرم ارز دیجیتال بین‌المللی آینده کوین‌بیس تنها چند روز قبل از اینکه صرافی رسما اعلام کرد که اعلان Wells را از ایالات متحده دریافت کرده بود، منتشر شد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار. در پاسخ، Coinbase در 25 آوریل علیه SEC شکایت کرد و از رگولاتور خواست تا در مورد مقررات صنعت شفافیت ارائه دهد.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می زند؟


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید