رئیس صرافی Coinbase ترک می‌کند و قصد دارد پروژه جدید ارزهای دیجیتال را راه‌اندازی کند: گزارش


پیش از پیوستن به کوین بیس در سپتامبر 2020، ویشال گوپتا رئیس USD Coin در Circle و نایب رئیس Goldman Sachs بود.

ویشال گوپتا، رئیس صرافی کوین‌بیس، پس از بیش از دو سال کار در صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، از سمت خود کناره‌گیری می‌کند.

طبق گزارش بلومبرگ در 10 آوریل، گوپتا قصد داشت از Coinbase خارج شود اما در فضای رمزنگاری باقی بماند، و این نشان می دهد که او ممکن است در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک پروژه جدید متمرکز بر دارایی های دیجیتال یا بلاک چین باشد. گوپتا قبل از تصدی خود در کوین‌بیس، رئیس USD Coin (USDC) شرکت استیبل‌کوین Circle و معاون گلدمن ساکس بود.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX یکی از اولین کسانی بود که تصدی سمت ویشال گوپتا را به عنوان رئیس صرافی Coinbase در سال 2020 تبریک گفت. منبع: توییتر

مرتبط با: مدیر عامل کوین بیس می گوید بیت کوین لایتنینگ چیزی است که ما آن را ادغام خواهیم کرد

خروج گزارش شده رئیس صرافی در بحبوحه بررسی های قانونی و نظارتی در کوین بیس صورت می گیرد. در ماه مارس، صرافی کریپتو گزارش داد که اخطاری ولز از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده دریافت کرده است که به اقدامات اجرایی احتمالی اشاره دارد. کوین بیس همچنین از شاکیان در شکایتی که علیه دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری ایالات متحده در مورد تصمیم تحریم میکسر Tornado Cash تنظیم شده است، حمایت می کند.

در زمان انتشار، صفحه لینکدین یا نمایه توییتر گوپتا هیچ تغییری در استخدام او در کوین بیس نشان نداد. کوین تلگراف همچنین در مورد گوپتا با کوین بیس تماس گرفت اما پاسخی دریافت نکرد.

مجله: بیت کوین ETF سامسونگ، 700 میلیون دلار کاهش یافت، کوین بیس از ژاپن خارج شد


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *