Coinbase بین المللی می شود و واکنش جامعه را برانگیخت: “Crypto جهانی است”


واکنش‌ها به توسعه جدید متفاوت بود و برخی جشن گرفتند و برخی دیگر ناامیدی خود را از تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده ابراز کردند.

در میان مبارزات نظارتی در ایالات متحده، صرافی رمزارز Coinbase تصمیم گرفته است تا تجارت خود را با یک پلتفرم جهانی به خارج از کشور منتقل کند. پس از این، اعضای جامعه کریپتو نظرات خود را بیان کردند، برخی از کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) انتقاد کردند و برخی دیگر اعتماد خود را به آینده کریپتو ابراز کردند.

این صرافی راه‌اندازی صرافی بین‌المللی کوین‌بیس (CIE)، یک پلتفرم مشتقات رمزنگاری را که به سرمایه‌گذاران نهادی خدمت می‌کند، در ۲ می اعلام کرد. تجارت در بورس در اختیار مشتریان نهادی در حوزه های قضایی واجد شرایط خارج از ایالات متحده قرار خواهد گرفت.

کوین بیس از ماه مارس این حرکت را آماده کرده است، زیرا بسیاری از رگولاتورهای ایالات متحده شرکت‌های رمزنگاری را به دلیل نقش درک شده آنها در سقوط Silvergate، Silicon Valley Bank و Signature هدف قرار داده‌اند.

زمانی که صرافی بین‌المللی این شرکت راه‌اندازی شد، اعضای مختلف جامعه حمایت خود را از کوین‌بیس و رشد کریپتو در سراسر جهان ابراز کردند. تایلر وینکلووس، مدیرعامل جمینی، که اخیراً یک پلتفرم مشتقات جهانی راه اندازی کرده است، در توییتی نوشت که «کریپتو جهانی است» و بیان کرد که رسیدگی به آن برای همه مهم است.

در همین حال، یکی از اعضای انجمن گفت که حرکت جدید کوین بیس گام خوبی برای ارزهای دیجیتال است. آنها گفتند: “کریپتو آینده است و در حال افزایش است، با یا بدون برخی از کشورها که تصمیم به نظارت بیش از حد ارزهای دیجیتال دارند.” توییت کرد. یکی از اعضای انجمن در Reddit معتقد است که Coinbase تصمیم بزرگی گرفته است. به گفته Redditor، بهتر است که Coinbase ایمن باشد تا متاسف.

مرتبط با: مقامات و اعضای هیئت مدیره Coinbase به دلیل ادعای تجارت داخلی در زمان فهرست بندی شکایت کردند

در حالی که برخی توسعه جدید را جشن می‌گرفتند، برخی دیگر به ناظران ایالات متحده اعتراض کردند. جسی داو، عضو انجمن، از گری جنسلر، رئیس SEC ابراز نارضایتی کرد و او را متهم کرد که “کسی با دستور کار است”.

علاوه بر این، جان دیتون، بنیانگذار Crypto Law US، مدعی شد که SEC “در حمایت از سرمایه گذاران به شدت شکست خورده است.” وکیل ارسال شد که کمیسیون بازارهای منصفانه، منظم و کارآمد را ارائه نمی کند.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می‌زند؟
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید