صرافی فراساحلی دارای مجوز Coinbase Bermuda ممکن است هفته آینده راه اندازی شود: گزارش


طبق گزارش‌ها، صرافی ارز دیجیتال مستقر در ایالات متحده قصد دارد به سرعت یک صرافی مشتقات مستقر در این کشور جزیره‌ای راه‌اندازی کند.

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، کوین بیس، مجوز فعالیت در برمودا را دریافت کرده است و طبق گزارش ها، هفته آینده یک صرافی مشتقات را در آنجا راه اندازی می کند.

بر اساس یک پست وبلاگ در 19 آوریل، کوین بیس اعلام کرد که “مجوز نظارتی ما را برای فعالیت از مرجع پولی برمودا، تنظیم کننده مالی کشور، دریافت کرده است.

طبق قانون تنظیم کننده برمودا، مجوز کلاس F تحت قانون تجارت دارایی دیجیتال، این مجوز به کوین بیس اجازه می دهد تا تعدادی از فعالیت ها مانند فروش و صدور توکن را انجام دهد و به عنوان یک مبادله دارایی دیجیتال و ارائه دهنده مبادله مشتقات دارایی دیجیتال فعالیت کند. . .

گزارش 19 آوریل فوربس با استناد به “شخص نزدیک به شرکت” ادعا کرد که کوین بیس قصد دارد هفته آینده یک بورس مشتقه در برمودا راه اندازی کند.

مرتبط با: شبکه بیس کوین بیس ادغام امنیتی OpenZeppelin را دریافت می کند

آخرین توسعه، به‌روزرسانی کمپین «گسترش و حفاری» است که تلاش می‌کند کوین‌بیس برای «تاسیس نهادهای تنظیم‌شده و عملیات محلی» تلاش کند.

وی همچنین به پیشرفت خود در برزیل، کانادا، سنگاپور، اروپا و امارات متحده عربی اشاره کرد و افزود:

همانطور که قبلاً گفته‌ایم، رویکرد جهانی ما با رویکرد ما در ایالات متحده سازگار خواهد بود: ما با دولت‌ها و رگولاتورها در بازارهای مختلف کار خواهیم کرد و همیشه هدف خواهیم داشت که مطمئن‌ترین و سازگارترین شرکت رمزنگاری در هر بازاری باشیم.

آسیا اکسپرس: پیروزی بیت کوین در TikTok چینی، 30 میلیون کاربر سرزمین اصلی، حماسه جاستین سان


نویسنده: Luke Huigsloot

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *