مدیران کوین بیس شخصا و از طریق ویدئو به اطلاعیه ولز SEC پاسخ دادند


برایان آرمسترانگ، بنیانگذار کوین بیس و پل گروال، مدیر ارشد حقوقی، درباره اعلامیه ولز شرکت در یوتیوب و اجماع 2023 از SEC صحبت کردند.

مدیران صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase در 27 آوریل، زمانی که مدیر ارشد حقوقی پل گروال در Consensus 2023 صحبت کرد و در یک ویدیوی یوتیوب با مدیر عامل شرکت برایان آرمسترانگ به نمایش درآمد، مسائل نظارتی شرکت خود را عمومی کردند.

درخواست تجدیدنظر در پاسخ به اخطاریه ولز دریافت شده توسط این شرکت صورت گرفت، اطلاعیه ای مبنی بر اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ممکن است قصد داشته باشد که اقدامات اجرایی علیه او را آغاز کند.

گروال در این ویدئو خطاب به رئیس SEC و کمیسیونرها گفت: “تعهد اساسی Coinbase به رعایت مقررات هرگز متزلزل نشده است.”

تقریباً همزمان با انتشار ویدیو، گروال در کنفرانس اجماع 2023 در آستین برای حضار صحبت کرد و گفت:

ما به معنای واقعی کلمه اینجا روی صحنه نشسته‌ایم، مقررات می‌خواهیم، ​​قوانین می‌خواهیم، ​​چارچوبی معنادار برای فناوری اختصاصی خود می‌خواهیم تا بتوانیم ثبت نام کنیم.»

در این ویدئو، گروال استدلال کرد که کسب و کار کوین بیس طی دو سالی که برای عرضه در بورس نزدک تایید شده است، تغییری نکرده است. در آن زمان، گروال گفت: “به نظر می رسد موضع SEC این است که SEC از اختیار قانونی برای تنظیم مشاغل مانند Coinbase برخوردار نیست.”

گروال دیدگاه جدید SEC را به FTX نسبت داد. گری گنسلر، رئیس SEC، گفت: «من احساس می‌کنم که در این زمینه اختیارات کافی داریم، واقعاً داریم. گروال اضافه کرد که FTX «کاملاً متفاوت» با کوین بیس است.

گروال گفت که کوین بیس در حال حاضر در حال حسابرسی است و اشاره کرد که یک “BitLicense” در ایالت نیویورک دارد که آن را از فهرست کردن اوراق بهادار منع می کند.

گروال گفت: «ما بر این باوریم که اگر کمیسیون بورس و اوراق بهادار بخواهد کنترل خود را بر صنعت ما گسترش دهد، قانون گذاری یا تدوین قوانین ضروری است. تابستان گذشته، SEC از Coinbase خواست تا پیشنهادی برای شرکت‌های رمزنگاری ارائه دهد تا در صورت تمایل به فهرست‌بندی اوراق بهادار، ثبت نام کنند.

SEC این بحث را چند هفته قبل از پاسخ به پیشنهادات Coinbase و چند هفته قبل از انتشار بیانیه “گسترده اما اساسا مبهم” ولز متوقف کرد. گروال گفت: «ما هنوز نمی دانیم دقیقاً چه کاری انجام می دهیم که مربوط به SEC است.

مطالب مرتبط: مدیر عامل Coinbase پس از اطلاعیه SEC Wells خواستار اقدام برای انتخاب قانونگذاران طرفدار رمزارز شد

آرمسترانگ در مورد تصمیم خود برای تأسیس شرکت و روزهای اولیه آن صحبت کرد. او همچنین گفت:

ما متعهد به کار در محدوده‌های نظارتی هستیم.»

او گفت که این شرکت اوراق بهادار را فهرست نمی کند. وی افزود: این شرکت پیشنهادات خود را به طور کامل بررسی کرده و “حدود 90 درصد” از دارایی هایی را که آنها بررسی کرده اند رد کرده است.

آرمسترانگ همچنین تکرار کرد که کوین بیس آماده است برای دفاع از موضع خود به دادگاه مراجعه کند. با این حال، «لازم نیست به آن نقطه برسیم. ما از گفتگوی واقعی در مورد مسیری مناسب برای صنعت خود استقبال می کنیم.»

Coinbase در 22 مارس یک اخطار ولز دریافت کرد که معمولاً در مورد یک اقدام اجرایی قریب الوقوع SEC هشدار می داد.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می‌زند؟


نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *