Coinbase شورای مشورتی با قانونگذاران سابق ایالات متحده تشکیل می دهد


سناتور سابق پاتریک تومی، نماینده سابق تیم رایان، نماینده سابق شان پاتریک مالونی و دیگران به Coinbase در مورد سیاست های رمزنگاری مشاوره خواهند داد.

صرافی کریپتو کوین بیس پس از بازدید برخی از تیم رهبری آن از امارات متحده عربی، تشکیل یک شورای مشورتی متشکل از بسیاری از قانونگذاران سابق ایالات متحده و رهبران صنعت را اعلام کرد.

کوین بیس در یک پست وبلاگی در تاریخ 12 مه گفت که هدف شورای مشورتی جهانی این است که چشم انداز رمزنگاری «به طور فزاینده پیچیده و در حال تکامل» را در سطح جهانی هدایت کند. سناتور سابق پنسیلوانیا، پاتریک تومی، نماینده سابق اوهایو، تیم رایان، نماینده سابق نیویورک، شان پاتریک مالونی و دیگر متخصصان صنعت در این شورا حضور خواهند داشت و به شرکت در مورد سیاست های رمزنگاری مشاوره خواهند داد.

به گفته کوین بیس، شورا در حال حاضر تنها از پنج عضو تشکیل شده است و قصد دارد با “گروهی از رهبران دو حزبی با تخصص نظارتی عمیق” گسترش یابد. جی کلیتون، رئیس سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در هیئت مدیره جداگانه ای برای بازار سهام حضور دارد و به شرکت در مورد سیاست های نظارتی مشاوره می دهد.

مرتبط با: Coinbase: ایالات متحده یک خلاء ایجاد کرده است که سایر کشورها مشتاق پر کردن آن هستند

این اعلامیه به دنبال گمانه زنی های بسیاری مبنی بر اینکه صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده ممکن است به دلیل عدم شفافیت قانونی، عملیات خود را به خارج از کشور منتقل کند، دنبال می شود. این صرافی در حال حاضر پس از دریافت اخطار ولز در ماه مارس، در یک نبرد قانونی با SEC است و از Coinbase می‌خواهد تا برای وادار کردن کمیسیون به شفاف‌سازی موضع خود در مورد دارایی‌های دیجیتال اقدام کند.

او در یک پست وبلاگی در 12 مه گفت: «ما تصمیم گرفتیم در آمریکا بسازیم زیرا می‌خواهیم بخشی از راه‌حل باشیم و معتقدیم که آمریکا با پذیرش پتانسیل فناوری کریپتو و بلاک چین بهترین خدمت را خواهد داشت».

کوین بیس پلتفرم مشتقات جهانی خود را در ماه مه راه اندازی کرد و خدمات خود را در بیش از 30 حوزه قضایی در سراسر جهان به روی کاربران گشود. مدیرعامل برایان آرمسترانگ و سایر مدیران اجرایی نیز در ماه مه از امارات متحده عربی بازدید کردند تا پتانسیل منطقه را به عنوان یک “مرکز استراتژیک” برای عملیات بین المللی آزمایش کنند.

مجله: ETF بیت کوین سامسونگ، 700 میلیون دلار کاهش، کوین بیس از ژاپن خارج شد: آسیا اکسپرس


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید