صرافی مشتقات کوین بیس برای راه اندازی معاملات آتی BTC و ETH آماده می شود


اندازه قراردادهای سازمانی صرافی مشتقات کوین بیس 1 بیت کوین (BTC) و 10 اتریوم (ETH) خواهد بود.

در حالی که صنعت ارزهای دیجیتال با چالش‌های نظارتی در ایالات متحده مواجه است، صرافی عمومی رمزارز Coinbase با قراردادهای آتی پیش می‌رود.

در اول ژوئن، کوین‌بیس برنامه‌های خود را برای راه‌اندازی قراردادهای آتی بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH) در تاریخ 5 ژوئن از طریق بورس مشتقات که توسط کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) تنظیم می‌شود، اعلام کرد. هدف قراردادهای آتی سرمایه گذاران نهادی خواهد بود.

به گفته کوین بیس، قراردادهای جدید اعلام شده در اندازه سازمانی دارای اندازه مشخصی از 1 بیت کوین و 10 اتریوم خواهند بود. هدف این اندازه‌گذاری این است که مشتریان بتوانند ریسک بازار خود را به طور مؤثر مدیریت کنند. تصمیم برای راه اندازی این محصولات با بازخورد دریافت شده توسط صرافی پس از راه اندازی قراردادهای نانو بیت کوین (BIT) و نانو اتر (ET) انجام شد.

علاوه بر این، کوین بیس اظهار داشت که بورس اوراق بهادار با ارائه راه حل های خلاقانه متناسب با نیازهای سرمایه گذاران نهادی، به رفع نیازهای سرمایه گذاران سازمانی اختصاص خواهد یافت.

در 2 می، کوین بیس اقدام استراتژیک خود را برای راه اندازی بورس اوراق بهادار در برمودا به عنوان گامی در استراتژی توسعه بین المللی خود اعلام کرد. این صرافی به معامله گران این فرصت را می دهد تا از طریق قراردادهای آتی دائمی روی قیمت بیت کوین و اتریوم گمانه زنی کنند. این قراردادها اهرمی تا 5 برابر را ارائه می دهند و به معامله گران این امکان را می دهد تا در معرض تغییرات احتمالی قیمت قرار بگیرند. در این اطلاعیه، Coinbase اظهار داشت که تمام معاملات در صرافی بر روی استیبل کوین USDC Circle انجام خواهد شد و نمایشی پایدار و قابل اعتماد از ارزش برای شرکت‌کنندگان ارائه می‌کند.

مرتبط با: چین بیشترین سود را از مقررات محدودکننده رمزارز ایالات متحده خواهد برد – مدیر عامل Coinbase

تصمیم کوین‌بیس برای راه‌اندازی بورس اوراق بهادار با تلاش‌های مداوم آن برای رسیدگی به نیاز به وضوح نظارتی در مورد تجارت دارایی‌های دیجیتال در ایالات متحده همزمان است. در پاسخ به درخواست Coinbase برای مجوز نامه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) گزارش داد که روند قوانین به طور بالقوه ممکن است چندین سال طول بکشد و اعلام کرد که آنها تحت هیچ فشار زمانی برای تسریع در معاملات نیستند.

کمیسیون به صراحت اعلام کرده است که قصد دارد از اقدامات تحریمی به عنوان ابزاری برای ارائه شفافیت در مورد مقررات دارایی های کریپتو استفاده کند. با این حال، کمیسیون بورس و اوراق بهادار تاکید کرد که اظهارات عمومی رئیس جمهور گری گنسلر نباید به عنوان دستورالعمل رسمی یا بیانیه های سیاست رسمی صادر شده توسط کمیسیون تفسیر شود.

مجله: کوین بیس از ژاپن خارج می شود: آسیا اکسپرس


نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید