ممکن است کوین بیس به دلیل «نقض احتمالی قانون اوراق بهادار» با شکایت تحریمی SEC مواجه شود.


صرافی کریپتو مدعی شد که هیچ یک از دارایی های فهرست شده آن اوراق بهادار محسوب نمی شود و هرگونه هدف گیری احتمالی کیف پول آن بر اساس “سوء تفاهم” مقامات SEC است.

صرافی کریپتو کوین‌بیس اعلام کرد که یک «اعلان ولز» از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده دریافت کرده است که در آن تنظیم‌کننده تحریم‌ها را توصیه می‌کند.

در یک پست وبلاگی در 22 مارس، کوین بیس گفت که “تهدید قانونی” می تواند به طور بالقوه برنامه سهام صرافی، Coinbase Earn، دارایی های دیجیتال فهرست شده، کیف پول آن یا خدمات Coinbase Prime را هدف قرار دهد. نامه اعلان ولز اغلب به یک شرکت هشدار می دهد که SEC ممکن است یک اقدام اجرایی را دنبال کند، اما Coinbase جزییاتی جز “نقض احتمالی قوانین اوراق بهادار” ارائه نکرد.

Paul Grewal، مدیر ارشد حقوقی Coinbase گفت: «ما به طور خاص از SEC خواستیم تا مشخص کند که کدام دارایی در پلتفرم های ما می تواند اوراق بهادار باشد، و آنها از انجام این کار خودداری کردند. اطلاعیه ولز امروز پس از آن منتشر شد که Coinbase چندین پیشنهاد در مورد ثبت نام به SEC در طول ماه ها ارائه کرد و SEC در نهایت از پاسخگویی به همه آنها خودداری کرد.

صرافی کریپتو گفت که محصولات و خدمات آن در طول تحقیقات “به کار معمول خود ادامه خواهند داد”. گروال با رویکردی که اغلب توسط رئیس SEC نقل می شود، گری جنسلر – یعنی “بیا و با ما صحبت کن” – با این ادعا که Coinbase “بیش از 30 بار در طول 9 ماه” با نمایندگان SEC ملاقات کرده است، اما عمدتاً هیچ بازخوردی در مورد پیشنهادات آنها دریافت نکرده است، مخالف بود. . .

SEC در هیچ نقطه ای از این تحقیقات، ما را از یک نگرانی خاص در مورد یک دارایی در پلتفرم ما مطلع نکرده است. دست کم غیرعادی است که اکنون به بیانیه ولز برویم.

مرتبط با: سهام کوین‌بیس اساساً با وکیل ارشد کراکن متفاوت است

Coinbase در 20 مارس دادخواستی را به SEC ارسال کرد تا به رگولاتور توضیح دهد که سهام ممکن است به طور جهانی یک امنیت در نظر گرفته نشود. صرافی ادعا کرد که هیچ یک از دارایی‌های فهرست‌شده آن اوراق بهادار تحت صلاحیت رگولاتور در نظر گرفته نمی‌شود و هرگونه هدف‌گیری احتمالی کیف پول آن بر اساس «تفاهم نادرست از محصولات، دارایی‌ها و خدمات کریپتو» توسط SEC است.

SEC قبلاً توافقی را با Kraken اعلام کرده بود که در آن صرافی ارز دیجیتال موافقت کرد که برنامه سهام خود را برای کاربران آمریکایی متوقف کند. اخبار بیانیه ولز پس از آن منتشر شد که SEC اعلام کرد که علیه جاستین سان و چندین چهره مشهور به دلیل عرضه، فروش و راه اندازی Tron (TRX) و BitTorrent (BTT) شکایت کرده است.

مجله: The Forces Are On… SEC گام‌های واکنشی علیه وام‌های رمزنگاری برمی‌دارد
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *