Coinbase Cloud به شبکه اوراکل Chainlink متصل می شود تا قابلیت اطمینان قراردادهای هوشمند را افزایش دهد


شبکه اوراکل Chainlink از Coinbase Cloud به عنوان یک اپراتور گره برای بهبود تحویل داده‌های با کیفیت بالا به چندین پروتکل بلاک‌چین استفاده می‌کند.

Coinbase Cloud از زیرساخت و تجربه جهانی خود در مدیریت داده های بلاک چین برای بهبود امنیت و قابلیت اطمینان شبکه اوراکل بلاک چین لینک استفاده خواهد کرد.

سرویس ابری صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده به عنوان یک اپراتور گره جدید در شبکه Chainlink در مجموعه ای از مشارکت ها برای بهبود تمرکززدایی اکوسیستم Web3 عمل خواهد کرد.

زیرساخت های Coinbase Cloud در حال حاضر به چندین بلاک چین پیشرو از جمله اتریوم، سولانا، الگوراند و آپتوس خدمات می دهند. اپراتورهای گره پیوند زنجیره ای بخشی جدایی ناپذیر از شبکه هستند و مسئول اتصال قراردادهای هوشمند در بلاک چین های مختلف به داده ها و سیستم ها هستند.

مطالب مرتبط: Google Cloud برنامه راه اندازی Web3 را با 11 شرکت بلاک چین گسترش می دهد

Chainlink با منبع یابی، قالب بندی و انتقال داده ها به قراردادهای هوشمند، پلی بین Web2 و Web3 ایجاد می کند. نمونه بارز این جریان‌های قیمت غیرمتمرکز Chainlink است که ارزش تخمینی ۲۲ میلیارد دلاری را تضمین می‌کند که در پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) از جمله Synthetix، Aave، Compound و dYdX قفل شده است.

کای ژائو، مدیر محصول گروه Coinbase Cloud، بر اهمیت اپراتورهای گره در اکوسیستم ارزهای دیجیتال تاکید کرد و امنیت و قابلیت اطمینان قراردادهای هوشمند را تضمین کرد:

ما با ساختن اوراکل های غیرمتمرکز، به ایجاد آینده ای غیرمتمرکزتر و قابل اعتمادتر برای فناوری بلاک چین کمک می کنیم. ما معتقدیم Onchain آنلاین بعدی است و مشتاقانه منتظر همکاری با Chainlink برای پیشرفت این آینده هستیم.”

ویلیام ریلی، رئیس جهانی CeFi، فروش و استراتژی در آزمایشگاه‌های چین لینک، اضافه کرد که جدیدترین اپراتور گره تجربه و زیرساخت قوی را به شبکه اوراکل اضافه می‌کند که از طیف گسترده‌ای از محصولات، خدمات و برنامه‌های Web3 بهره می‌برد:

مشارکت آنها بدون شک به پیشرفت برنامه های غیرمتمرکز کمک می کند و صنعت بلاک چین را به ارتفاعات جدیدی می برد.”

کوین بیس قصد خود را برای تبدیل شدن به یک ستون مرکزی در اکوسیستم گسترده تر وب 3 در سال 2021 نشان داده است و مدیر ارشد محصول کوین بیس، سوروجیت چاترجی، جاه طلبی های این شرکت برای تبدیل شدن به خدمات وب آمازون (AWS) در فضای ارزهای دیجیتال را برجسته کرده است.

Coinbase Cloud در قلب این قمار قرار دارد و مجموعه محصولات آن طیف وسیعی از خدمات را در سراسر اکوسیستم قدرت می دهد. این سرویس از خرید ارائه دهنده زیرساخت بلاک چین Bison Trails توسط Coinbase در اوایل سال 2021 متولد شد.

در حالی که پلتفرم Coinbase Cloud’s Node به کاربران امکان ایجاد و مدیریت برنامه های Web3 را می دهد، این شرکت همچنین شبکه لایه 2 اتریوم خود را به نام Base در فوریه 2022 راه اندازی کرد.

مجله: جو لوبین: حقیقت در مورد تقسیم بنیانگذاران ETH و “کریپتو گوگل”


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید