مدیر عامل کوین بیس می گوید بیت کوین لایتنینگ چیزی است که ما آن را ادغام خواهیم کرد


آرمسترانگ در پاسخ به ادعای خود مبنی بر اینکه شبکه را نادیده می گیرد، گفت: «رعد و برق عالی است و ما قصد داریم آن را ادغام کنیم.

به گفته برایان آرمسترانگ، رئیس صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس، لایتنینگ، راه حل مقیاس 2 لایه بیت کوین (BTC) می تواند تا حدودی ظرفیت داشته باشد.

آرمسترانگ در توییتی در 8 آوریل گفت: “رعد و برق عالی است و چیزی است که ما آن را ادغام خواهیم کرد” در پاسخ به توییتی که او را به دلیل “نادیده گرفتن فعال” شبکه مورد انتقاد قرار داده بود.

آرمسترانگ جزئیات بیشتری در مورد اینکه ادغام لایتنینگ با کوین بیس شامل چه مواردی می شود و چه زمانی می توان انتظار داشت ارائه نکرد.

کوین بیس، همراه با بایننس و FTX که اکنون ورشکسته شده است، در گذشته به دلیل عدم ادغام شبکه لایتنینگ، که امکان تراکنش های بیت کوین سریعتر و ارزان تر از شبکه پایه بیت کوین را فراهم می کند، درخواست شده است.

با توجه به مخزن GitHub دیوید کوئن از علاقه مندان به لایتنینگ، اگر آرمسترانگ به قول خود وفادار بماند، Coinbase به Bitfinex، Kraken و OKX به عنوان بزرگترین پلتفرم های معاملاتی برای ادغام لایتنینگ می پیوندد.

کوئن قبلاً پیشنهاد کرده بود که ادغام لایتنینگ ممکن است برخلاف طرح تجاری بسیاری از این پلتفرم‌های معاملاتی باشد، زیرا “به نظر می‌رسد اولویت ادغام تا حد امکان آلتکوین‌ها و پیروی از روندهای بازار باشد.”

آرمسترانگ ادعا می کند که اخیراً یک برنامه شبکه لایتنینگ را آزمایش کرده و پس از به اشتراک گذاشتن ویدئویی از هال با استفاده از بیت کوین در سنگال، 100 دلار بیت کوین برای جوزف هال خبرنگار کوین تلگراف ارسال کرده است.

100 دلار جایزه ای بود که توسط آرمسترانگ به کسانی اعطا شد که “بهترین” نمونه هایی از نحوه استفاده مردم از رمزنگاری در آفریقا را به اشتراک گذاشتند. هال گفت که این بودجه را برای مشارکت دیگران در بیت کوین می دهد.

هال گزارش شده استبا این حال، او گفت که پرداختی را دریافت نکرده است و درک راس، بیت‌کوین‌کننده است توصیه آرمسترانگ “نیاز به درس در مورد رعد و برق است.”

کوین‌بیس اخیراً در اکوسیستم اتریوم فعال‌تر شده است و در ۲۳ فوریه «Base» را راه‌اندازی کرد، یک شبکه برنامه‌گرا لایه ۲ اتریوم که توسط لایه ۲ Optimism دیگر تامین می‌شود.

مرتبط با: رشد شبکه لایتنینگ بیت کوین ارگانیک است و ناشی از پذیرش در دنیای واقعی است

جالب اینجاست که آرمسترانگ در ژانویه 2016 مقاله ای با عنوان “مقیاس سازی بیت کوین” نوشت که به گفته او از راه حل های مقیاس گذاری بیت کوین پشتیبانی می کند:

ما همچنین این کار را برای نشان دادن حمایت خود از افزایش مقیاس بیت کوین و تشویق آن به حرکت رو به جلو انجام داده ایم زیرا می خواهیم دیر یا زود راه حلی را ببینیم.

Lightning تقریباً دو سال بعد در مارس 2018 راه اندازی شد و در ماه گذشته پنجمین سالگرد تاسیس این شبکه را جشن گرفت.

کوین تلگراف برای اظهار نظر با کوین بیس تماس گرفت اما پاسخی فوری دریافت نکرد.

مجله: بیت کوین در سنگال: چرا این کشور آفریقایی از BTC استفاده می کند؟
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید