مدیر عامل Coinbase پس از بیانیه SEC Wells خواستار اقدام برای انتخاب قانونگذاران طرفدار رمزارز شد


برایان آرمسترانگ از حامیان کریپتو خواست که «با اعضای کنگره تماس بگیرند، به نامزدهای طرفدار رمزارز کمک مالی کنند، در تالارهای شهر حاضر شوند» تا به دستورالعمل‌های روشنی برای رمزارزها برسند.

برایان آرمسترانگ، مدیرعامل صرافی رمزارز کوین بیس مستقر در ایالات متحده، مجدداً فراخوانی را برای کاربران کریپتو برای “انتخاب نامزدهای طرفدار رمزارزها” انجام داده است.

آرمسترانگ در یک بحث توییتر اسپیس در 23 مارس فوق الذکر کوین بیس تلاش خواهد کرد تا حدود 50 میلیون شهروند آمریکایی را با استفاده از رمزارز به عنوان یک نیروی سیاسی سازماندهی کند. اعلامیه او پس از آن منتشر شد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده یک اطلاعیه ولز را صادر کرد که در آن تحریم‌های احتمالی برای صرافی ارز دیجیتال توصیه می‌شد.

مدیرعامل کوین‌بیس گفت: «کاری که ما می‌خواهیم انجام دهیم این است که شروع به ارسال محتوایی کنیم که در آن افراد بتوانند با نمایندگان کنگره ارتباط برقرار کنند، به کاندیداهای طرفدار رمزارز کمک مالی کنند، در سالن‌های شهر حاضر شوند و صدای شما شنیده شود.» ما نامزدهای طرفدار رمزنگاری را در این کشور انتخاب خواهیم کرد تا مطمئن شویم موفقیت ما تضمین شده است.

فراخوان آرمسترانگ برای اقدام، آخرین اقدام مدیرعامل کوین‌بیس بود که نشان‌دهنده تغییر در موضع او در مورد اختلاط تجارت و سیاست بود. در سپتامبر 2020، او در یک پست وبلاگی نوشت که صرافی “نباید از هیچ دلیل خاص یا نامزد داخلی غیر مرتبط با ماموریت ما دفاع کند، زیرا این امر باعث حواس پرتی از ماموریت ما می شود.”

مرتبط با: Coinbase قصد دارد پلتفرم معاملاتی کریپتو را در خارج از ایالات متحده راه اندازی کند: گزارش

از زمان آن پست 2020 و عرضه اولیه عمومی آن در آوریل 2021، مدیران Coinbase به وضوح درگیر سیاست ایالات متحده شده اند. آرمسترانگ با قانون‌گذاران و تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده ملاقات کرد و فریار شیرزاد، مدیر ارشد سیاستگذاری، از ایجاد یک پورتال ثبت نام رأی‌دهندگان در آگوست ۲۰۲۲ خبر داد. در ماه فوریه، کوین‌بیس از کاربران خود خواست تا «سیاست‌های طرفدار رمزنگاری را در تمام ۴۳۵ منطقه کنگره در سراسر ایالات متحده پیش ببرند». با راه اندازی کمپین Crypto435.

زمانی که شما در نظر بگیرید که 20 درصد از آمریکایی ها در رمزارز هستند […] بلک کالورت، رئیس سیاست ایالات متحده Coinbase می گوید: “اینها رای دهندگان واقعی هستند که می توانند وقتی برای رای دادن می آیند تفاوت ایجاد کنند.”

با وجود اطلاعیه ولز، مشخص نیست که آیا SEC قصد دارد تحریم‌هایی را علیه کوین بیس اعمال کند یا خیر. آرمسترانگ در توییتر اسپیسز مجدداً از شنوندگان خواست تا از درخواستی به تنظیم‌کننده مالی حمایت کنند و استدلال کرد که شرط‌بندی نمی‌تواند به عنوان یک امنیت قابل اجرا واجد شرایط باشد.

مجله: بیت کوین ETF سامسونگ، 700 میلیون دلار کاهش یافت، کوین بیس از ژاپن خارج شد

این یک داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *