برایان آرمسترانگ، مدیرعامل Coinbase: ضد رمزنگاری یک استراتژی سیاسی واقعا بد است.


به گفته این کارآفرین، 38 درصد از جوانان معتقدند که ارز دیجیتال می تواند فرصت های اقتصادی را افزایش دهد.

برایان آرمسترانگ، مدیرعامل Coinbase توضیح داد که چرا او معتقد است که موضع سخت علیه ارزهای دیجیتال از نظر استراتژیک برای سیاستمداران آمریکایی که امیدوارند در سال 2024 انتخاب شوند، ناکارآمد است.

آرمسترانگ در 19 دسامبر ارسال شد ویدئویی که در آن، راجر مارشال، سناتور ایالات متحده اعتراف می کند که به پیش نویس قانون ضد پولشویی انجمن بانکداران آمریکا (ABA) کمک کرده است، که به عنوان لایحه “ممنوعیت رمزارز” نیز شناخته می شود. این کارآفرین پنج دلیل ارائه کرد که چرا معتقد است «ضد رمز ارز بودن یک استراتژی سیاسی واقعا بد در سال 2024 خواهد بود».

آرمسترانگ ابتدا نوشت که 52 میلیون شهروند آمریکایی صاحب ارزهای دیجیتال هستند. دوم، 38 درصد از جوانان معتقدند که ارز دیجیتال می تواند فرصت های اقتصادی را افزایش دهد. علاوه بر این، در حالی که قیمت ارزهای دیجیتال از ابتدای سال 90 درصد افزایش یافته است، تنها 9 درصد از آمریکایی‌ها «از سیستم مالی فعلی راضی هستند». به گفته آرمسترانگ دلیل پنجم این است که Stand With Crypto Alliance، یک سازمان غیرانتفاعی 501(c)(4) که از صنعت کریپتو در میان سیاستمداران منتخب دفاع می کند، در مسیر رسیدن به 1 میلیون حامی است.

ادامه مطلب
نویسنده: David Attlee

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید