Coinbase حذف جدید از فهرست را اعلام کرد: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پایه سکهبزرگترین صرافی رمزارز در ایالات متحده، حذف جدیدی از فهرست را اعلام کرد. کوین بیس در یک توییت جدید اعلام کرد که بر اساس بررسی اخیر، معامله در وضعیت (SNT) حدود ساعت 14:00 به وقت شرقی در 23 فوریه 2024 متوقف خواهد شد. طبق گفته‌های وو بلاک چین، وضعیت (SNT) در حال حاضر در صرافی‌های Binance، OKX، Upbit و چندین صرافی دیگر فهرست شده است.

کوین‌بیس ادعا می‌کند که دائماً دارایی‌های موجود در صرافی را بررسی می‌کند تا تأیید کند که آنها معیارهای فهرست را دارند. بنابراین، کوین‌بیس معاملات Status (SNT) را در پلتفرم‌های خود از جمله تجارت ساده و پیشرفته کوین‌بیس، صرافی کوین‌بیس و کوین‌بیس پرایم به حالت تعلیق در می‌آورد.

در این زمینه، کتاب‌های سفارش SNT فقط به حالت محدود محدود می‌شوند، که امکان قرار دادن و لغو سفارش‌های محدود و مسابقات را می‌دهد.

در اوایل فوریه، کوین بیس اعلام کرد که پشتیبانی از بیت کوین SV (BSV) را متوقف کرده است. صرافی کریپتو نیز معاملات آراگون (ANT)، ATA، DREP، MONA و SYLO را غیرفعال کرده است.

از زمانی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در سال گذشته شکایتی علیه صرافی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال بایننس و کوین‌بیس ارائه کرد، افزایش جزئی در حذف فهرست در صرافی‌های مختلف ارز دیجیتال مشاهده شد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار در ژوئن 2023 کوین بیس را متهم کرد که پلتفرم معاملاتی دارایی های رمزنگاری شده خود را به عنوان یک بورس اوراق بهادار ملی ثبت نشده اداره می کند. این شکایتی است که کوین بیس سعی دارد آن را رد کند.

صرافی پیشرو بایننس در طول هفته با اعلام اینکه رمز حریم خصوصی Monero (XMR) را بر اساس آخرین بررسی‌های خود از فهرست حذف می‌کند، سر و صدای زیادی در فضای ارزهای دیجیتال ایجاد کرد.

بایننس همچنین تصمیم گرفته است که معاملات تمام جفت‌های معاملاتی ارزهای رمزنگاری شده آراگون (ANT)، Multichain (MULTI) و Vai (VAI) را از فهرست حذف و متوقف کند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید