Moheeth Alvi از Coinbase Advanced، معامله‌گران حرفه‌ای را موج جدید کاربران ارزهای دیجیتال می‌بیند.


Alvi گفت که این شرکت بر روی آوردن میلیارد کاربر بعدی به ارزهای دیجیتال متمرکز است و جذب سرمایه گذاران حرفه ای بخش مهمی از برنامه های آن است.

محیث الوی، مدیر محصول گروه کوین بیس پیشرفته به کوین تلگراف می پیوندد دریابید پادکست با میزبان Elisha Owusu Akyaw برای یک بحث عمیق در مورد سرمایه گذاران حرفه ای در فضای ارزهای دیجیتال.

پادکست با برجسته کردن سال پر حادثه Coinbase تا کنون، از محصولات جدید گرفته تا راه اندازی شبکه لایه 2 Base و کمپین بعدی “Onchain Summer” آغاز می شود. الوی گفت که تیم بر این باور است که این بهترین زمان برای ساخت است و شرکت بر روی کشف چگونگی آوردن میلیارد کاربر بعدی به ارز دیجیتال متمرکز است. او همچنین توضیح می دهد که ایجاد و جذب معامله گران حرفه ای بخش کلیدی برنامه آنها برای پیوستن به موج بعدی کاربران کریپتو است.

Alvi معامله‌گران حرفه‌ای را بسیار متفاوت از سرمایه‌گذاران و صاحبان رمزارز معمولی توصیف می‌کند. او می گوید که بیشتر آنها به عنوان معامله گر برنامه ای کار می کنند و با حجم نسبتاً بالاتر معامله می کنند. الوی همچنین خاطرنشان می کند که بسیاری از معامله گران پیشرفته امرار معاش خود را از تجارت می گذرانند. با توجه به ریسک های بالا، اکثر معامله گران پیشرفته به دنبال پلتفرم هایی هستند که بتوانند از نظر عملکرد و سهولت استفاده به آنها اعتماد کنند.

Alvi جزئیات آنچه را که این معامله‌گران در یک پلتفرم به دنبال آن هستند، توضیح می‌دهد و توضیح می‌دهد که برای تجارت به تعداد زیادی از دارایی‌ها دسترسی و دسترسی دارند. وی افزود که نیاز است تا معامله گران حرفه ای به پلتفرمی دسترسی داشته باشند که در انواع مختلف دستگاه، از دسکتاپ گرفته تا موبایل و وب، پویا و قابل استفاده باشد.

الوی همچنین نقش نقدینگی را در ایجاد فضای مناسب برای سرمایه گذاران حرفه ای توضیح می دهد.

مطالب مرتبط: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنیم: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در نظر دارند

به قسمت آخر گوش کن دریابید در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا TuneIn. همچنین می توانید کاتالوگ کامل پادکست های آموزنده کوین تلگراف را در صفحه پادکست های کوین تلگراف بررسی کنید.


نویسنده: Elisha Owusu Akyaw

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید