چرا ناتالی برونل از Coin Stories به این زودی ها بیت کوین ATH نمی خواهد: Hall of Flame


ناتالی برونل، مجری برنامه Coin Stories توضیح می‌دهد که چرا نمی‌خواهد یک پیش‌بینی جدید بیت کوین ATH در دو سال آینده محقق شود.

داستان های سکه صاحب خانه ناتالی برونل او به یاد می آورد که قبل از ملاقات با رئیس جمهور سالوادور و ماکسیمالیست بیت کوین نایب بوکله در مارس 2022، که 302600 دنبال کننده در توییتر دارد، بسیار عصبی بود..

خیلی رسمی بود، بیرون دفترش نگهبانی بودند. نکته خنده دار این است که خارج از دفتر واقعی او احساس بسیار رسمی می کند. سپس وارد می شوید و او می گوید که بسیار گرم، ظریف و بسیار متواضع است.

برونل از دانش بوکلز از بیت کوین شگفت زده شد.

او در بیت کوین و تئوری اقتصادی بسیار تحصیل کرده بود و به خوبی مطالعه کرده بود و به نظر می رسید که با گسترش آزادی پولی واقعاً خواهان تغییرات مثبت برای کشورش است.

برونل که مجری برنامه نیز هست، پول سخت این نمایش رویکردی غیرمتعارف برای ترتیب دادن جلسه داشت، با تکیه بر قدرت الگوهای رفتاری که نشان می‌دهد بیت‌کوین‌ها در نهایت هر زمان که قیمت کاهش یافت، در مک‌دونالدز شروع به کار خواهند کرد، که باعث شد در توییتر جستجویی انجام شود که از کدام مک‌دونالد می‌توانند Bukele را پیدا کنند.

در کمال تعجب، بسیار خوب کار کرد.

برونل به‌عنوان یک روزنامه‌نگار تحقیقی کار می‌کرد که سیاست، به‌ویژه فساد عمومی و مقامات دولتی را که با مواردی مانند رشوه و دستکاری سروکار داشتند، پوشش می‌داد. اما او اشاره می کند که از آنجایی که بیت کوین قابل اعتماد نیست، نیازی به اعتماد واقعی به سیاستمدارانی که آن را اتخاذ می کنند وجود ندارد.

طبیعتاً من به سیاستمداران بدبین هستم، به خصوص به دلیل سابقه خبری. […] من فکر می کنم این یک بیانیه بسیار قوی است که او برای ارائه پرداخت قانونی و حمایت در السالوادور انتخاب کرده است.

علی‌رغم تلاش‌های برونل، تلاش برای تماس با کتی وود از شرکت ARK Invest با استفاده از همین روش در ژوئن ناموفق بود.

چه چیزی باعث شهرت توییتر شد؟

برونل هرگز فکر نمی کرد که تعداد فالوورهای او تا این حد افزایش یابد.

صادقانه بگویم، بزرگترین شوک من زمانی رخ داد که به 100000 فالوور رسیدم زیرا نمی خواستم بیت کوین و پادکست ها شغل تمام وقت من باشند.

او فکر می کند که آنقدر به بیت کوین وسواس دارد که وقتی فالوورهای توییترش شش رقمی شدند، غافلگیرش کرد.

من واقعاً به بیت کوین علاقه دارم و دوست دارم به مردم در مورد بیت کوین آموزش دهم و دوست دارم با مردم در مورد آن مصاحبه کنم و نمی دانستم چه انتظاری داشته باشم. بنابراین وقتی موارد زیر به دست آمد، واقعاً سپاسگزارم.

چه نوع محتوایی را می توانم انتظار داشته باشم؟

بیشتر محتوای آن در مورد بیت کوین است.

توییتر برونل یک فروشگاه واحد برای همه چیز بیت کوین است، چه او بینش خود را در مورد آخرین پیشرفت ها به اشتراک بگذارد، چه مصاحبه های ویدیویی با افراد باحال در فضا، یا از کاربران برجسته بیت کوین دعوت کند تا در پادکست خود به او بپیوندند.

با این حال، فضایی سالم در محتوای توییتر وجود دارد که برخی از حساب‌های دیگر به رنگ نارنجی فاقد آن هستند.

من سعی می‌کنم آن را واقعی و مثبت نگه دارم و سعی می‌کنم در مورد چیزهایی صحبت کنم که واقعاً در جامعه ما قابل اصلاح است. و بسیاری از آنها را می توان با بیت کوین برطرف کرد.

همچنین بخوانید
امکانات

قبیله گرایی سمی توییتر: سوخت یک موشک کریپتو را تامین می کند؟

امکانات

خشونت جنسی در هند: نقش بلاک چین در توانمندسازی بازماندگان

چه محتوایی را در توییتر دوست دارید؟

برونل، مایکل سیلر از MicroStrategy، لین آلدن اقتصاددان، جف بوث حامی بیت کوین و مبانی بیت کوین اینجا خانه پرستون پیش است.

او می‌گوید: «آن‌ها سخاوتمند اطلاعات هستند و من از اینکه از آنها یاد گرفتم سپاسگزارم.

او می‌گوید: «من طرفدار میم‌های بیت‌کوین هستم و از هوشمندی برخی حساب‌ها در این فضا واقعاً لذت می‌برم.

برآورد قیمت؟

برونل پیش بینی می کند که بیت کوین طی 6 تا 12 ماه آینده با بادهای مخالف زیادی روبرو خواهد شد، اما او معتقد است که در 24 ماه آینده به شش رقم و بالاترین رکورد تاریخ خواهد رسید.

در حالی که بسیاری نمی توانند منتظر بازگشت بازار گاو نر باشند، برونل خود را در قایق کمی متفاوت می بیند.

من نمی خواهم بیت کوین به این زودی ها به یک ATH برسد زیرا تا سال 2017 شروع به انباشتن نکردم و همیشه می خواهم تعداد بیشتری را روی هم بگذارم.

با این حال، او در مورد آخرین تحولات در مورد ETF بیت کوین بسیار هیجان زده است.

چیزی که این بار متفاوت است این است که سازمان‌هایی که برای ETF درخواست می‌کنند، شرکت‌های بومی رمزنگاری نیستند، بلکه مؤسسات معتبری مانند BlackRock و Fidelity هستند که عمیقاً در سیستم مالی سنتی ریشه دارند.

برونل می گوید که این می تواند یک رمپ بزرگ برای موسسات و سرمایه گذاران خرد ایجاد کند و امکان قرار گرفتن آسان در معرض بیت کوین را فراهم کند.
نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *