Ran Neuner از CNBC 3 ارز دیجیتالی را که “خرید” کرده است، فاش کرد: XRP، TON، و چیز دیگری


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • منتخب نوینر اعلام شد
  • “ضد انتخاب”

ران نوینر از CNBC اخیرا آخرین پیش‌بینی‌های ارزهای دیجیتال خود را فاش کرد و در پست خود نوشت:خریداری کردن

منتخب نوینر اعلام شد

Neuner احتمالا Solana را به دلیل پتانسیل عظیمش در بخش DeFi و صحنه میم عظیم آن انتخاب کرده است که به پیشرفت فنی آن مزیت فرهنگی می بخشد. سولانا به دلیل عملیات سریع و مقرون به صرفه خود شناخته شده است، که آن را به انتخاب خوبی برای ساخت برنامه های کاربردی مقیاس پذیر، به خصوص زمانی که شبکه آفلاین نیست، تبدیل می کند.

Arweave: Arweave به عنوان یک شبکه ذخیره سازی غیرمتمرکز متمایز است که هدف آن ارائه ذخیره سازی دائمی داده ها است. Arweave خود را به عنوان یک هارد دیسک با مالکیت جمعی که هرگز فراموش نمی کند، از permaweb پشتیبانی می کند، یک وب پایدار که ساخت برنامه های غیرمتمرکز را آسان می کند. این فناوری نه تنها تضمین می‌کند که داده‌ها بدون توجه به وضعیت میزبان اصلی در دسترس باقی می‌مانند، بلکه از یکپارچگی داده‌ها در طول زمان نیز پشتیبانی می‌کند که یک ویژگی حیاتی در عصر دیجیتال امروزی است.

TON: علاقه Neuner به TON احتمالاً ناشی از ادغام آن با تلگرام، یکی از بزرگترین پلتفرم های پیام رسانی جهان است. TON از طریق ویژگی‌های مختلف مانند کیف پول بومی، ربات‌های معاملاتی و سایر خدمات یکپارچه عمیقاً در بافت تلگرام ادغام شده است و آن را به یک انتخاب شگفت‌آور قوی با یکی از بزرگترین اکوسیستم‌ها در پشت آن تبدیل می‌کند.

“ضد انتخاب”

در حالی که Neuner به SOL، AR و TON متمایل است، او به ترجیحات متضادی در میان کاربران کریپتو توییتر مانند HBAR، ADA و XRP اشاره می کند. می توان به عملکرد ضعیف XRP اشاره کرد که به دلیل نرخ رشد -12 درصدی آن در بازاری که باید صعودی باشد، می تواند منفی تلقی شود. علیرغم اصول قوی و عملکرد مثبت ADA در سال 2024، آن را کمتر در نمونه کارها ترجیح می دهند. در حالی که او توضیح نداد چرا، انتقاد او از ADA آشکارا به سرعت نظرات طرفداران ADA را جلب کرد.
نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید