گروه CME برای گسترش انقضای اختیار بیت کوین و اتر پس از رکورد حجم روزانه


گروه CME قصد دارد به فعالان بازار دقت و انعطاف بیشتری در مدیریت ریسک نوسانات کوتاه مدت قیمت بیت کوین و اتر ارائه دهد.

در 17 آوریل، گروه بورس کالای شیکاگو (CME) بازار مشتقات اعلام کرد که با افزودن گزینه‌های جدید به قراردادهای بیت‌کوین (BTC) و اتر (ETH) دامنه گزینه‌های ارزهای دیجیتال را گسترش خواهد داد. در حالی که در انتظار بررسی نظارتی است، این قراردادهای جدید از 22 مه قابل اجرا خواهند بود و در همه روزهای هفته کاری با تاریخ انقضا از دوشنبه تا جمعه در دسترس خواهند بود.

بر اساس این اعلامیه، مجموعه گسترده گزینه های ارزهای دیجیتال CME Group شامل تاریخ انقضای جدید برای قراردادهای آتی بیت کوین و اتر خواهد بود. این گزینه‌ها اکنون هر روز از دوشنبه تا جمعه منقضی می‌شوند و به معامله‌گران انعطاف‌پذیری بیشتری در مدیریت ریسک‌های کوتاه‌مدت قیمت‌شان می‌دهند. همچنین، گزینه‌های قراردادهای آتی بیت‌کوین و اتر با اندازه خرد، انقضای سه‌شنبه و پنج‌شنبه را به قراردادهای دوشنبه، چهارشنبه و جمعه موجود اضافه می‌کنند. شرایط جدید اضافه شده مکمل شرایط ماهانه و سه ماهه موجود در تمام گزینه های بیت کوین و اتر در قراردادهای آتی است.

به گفته گروه CME، این حرکت با هدف ارائه دقت و تطبیق پذیری بیشتر در مدیریت ریسک کوتاه مدت قیمت بیت کوین و اتر به فعالان بازار است. همچنین در زمانی رخ می دهد که نوسانات بازار در صنعت دارایی دیجیتال در حال افزایش است.

مجموعه معاملات آتی و آپشن های بیت کوین و اتر گروه CME در سه ماهه اول سال 2023 به میانگین روزانه بیش از 3 میلیارد دلار رسیده است. این به معنای افزایش تقاضای مشتریان برای ابزارهای پوشش ریسک است. این مجموعه همچنین به سایر نقاط برجسته تجاری، از جمله رکورد 11500 قرارداد و رکورد متوسط ​​سود باز 24094 قرارداد برای معاملات آتی بیت کوین و اختیار معامله در سه ماهه اول سال 2023 نیز دست یافته است. علاوه بر این، معاملات آتی و اختیار معامله بیت کوین و اتر گروه CME دارای رکورد ۲۳۵۷ قرارداد اختیار بیت کوین معامله شده در ۲۲ مارس و رکورد بهره باز (OI) ۱۴۷۰۰ قرارداد در ۳۱ مارس است.

مرتبط با: بیت کوین منجر به انحلال می شود زیرا تحلیلگر می گوید قیمت بیت کوین می تواند 12 درصد بیشتر کاهش یابد

گروه CME اولین قرارداد آتی BTC را در دسامبر 2017 راه اندازی کرد و پس از آن یک قرارداد آتی ETH در فوریه 2021 انجام داد. برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده برای گزینه های سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، صرافی پیشنهادات خود را گسترش داد تا در سال 2022 معاملات آتی میکرو بیت کوین و اتریوم را در بر گیرد. علاوه بر این، یورو معاملات آتی BTC و ETH را به یورو راه اندازی کرد در حالی که با دلار آمریکا معامله می شد، که در حال حاضر حدود 1 دلار در هر یورو ارزش دارد.

از زمان انتشار، قیمت ETH 2085 دلار و بیت کوین 29503 دلار است که کمتر از بالاترین قیمت قبلی خود یعنی 30000 دلار است.

مجله: شغل خود را رها کنید و 300000 دلار با کار برای DAO درآمد کسب کنید؟ در اینجا چگونه است


نویسنده: Judith BannermanQuist

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *