شهر لندن و گروه‌های تجاری بریتانیا اتحاد جدید حمایت از ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهند

شهر لندن و گروه‌های تجاری بریتانیا اتحاد جدید حمایت از ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهند


هیئت حاکمه پایتخت بریتانیا با انجمن پوند دیجیتال و سایر گروه‌های تجاری برای ترویج سیاست‌ها و شیوه‌های خوب ارزهای دیجیتال و موقعیت بریتانیا به عنوان یک مرکز مالی جهانی همکاری می‌کند.

بر اساس بیانیه ای که توسط پنج عضو منتشر شد، شهر لندن با انجمن های تجاری مختلف برای ایجاد انجمن ارزهای دیجیتال بریتانیا، اتحادی برای حمایت از “سیاست ها، شیوه ها و مقررات بهتر در مورد ارزهای دیجیتال” همکاری کرده است.

در کنار شرکت شهر لندن، نهاد مدیریت شهری، اعضای این انجمن شامل بنیاد پوند دیجیتال، انجمن پرداخت، CityUK و UK Finance هستند. سه سازمان آخر گروه‌های ملی حمایت مالی و حرفه‌ای هستند که قبلاً تحقیقات و حمایت از رمزارز را انجام می‌دادند.

اعضای انجمن در یک واکنش گسترده صنعت به تحولات در حوزه رمزنگاری همکاری خواهند کرد. این مقاله به طور خاص به ارز دیجیتال بانک مرکزی و «رویکرد نظارتی به استیبل کوین‌ها و سایر دارایی‌های رمزنگاری شده با ارزش شناور» اشاره می‌کند. در این بیانیه آمده است:

این گروه به دنبال ایجاد محیطی امن و مطمئن برای نوآوران برای رشد و جذب سرمایه‌گذاری بین‌المللی در بریتانیا خواهد بود. […] این گروه به دنبال کاهش خطرات واقعی و کاهش خطرات درک شده از طریق آموزش و توانایی حمایت از سیاست مناسب و مقررات متناسب خواهد بود.

الان رای بدهید!

این گروه به دنبال «همسوسازی برنامه‌های آموزشی انجمن‌ها و حمایت از سیاست‌ها با چارچوب نظارتی بریتانیا» است تا درک متقابل بین صنعت خدمات مالی بریتانیا و صنعت کریپتو را افزایش دهد. بخشی از مأموریت انجمن جدید «توسعه اصطلاحات مشترکی است که تعاریف فعلی صنعت را در یک فرهنگ لغت واحد در بر می گیرد».

مرتبط: شرکت‌ها و گروه‌های بزرگ رمزارز ائتلافی را با هدف ارتقای “یکپارچگی بازار” تشکیل می‌دهند.

بنیاد پوند دیجیتال، انجمن پرداخت‌ها و امور مالی بریتانیا گروه هماهنگی ارزهای دیجیتال صنعت بریتانیا را در ماه ژوئن تشکیل دادند. این انجمن اهداف مشابهی با انجمن ارزهای دیجیتال بریتانیا داشت.

انجمن ارزهای دیجیتال بریتانیا به گروه هایی مانند CryptoUK و انجمن بلاک چین بریتانیا در حمایت از صنعت کریپتو پیوسته است. طبق وب سایت آن، CryptoUK نزدیک به 150 عضو انجمن، شرکت و شرکت دارد. انجمن بلاک چین بریتانیا دارای تمرکز بین المللی است و اعضای آن شامل دانشگاه ها، انجمن های بلاک چین و سایر گروه های علاقه مند در سراسر جهان است.
نویسنده: Derek Andersen

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉