Circle، CFTC، مدیر اجرایی سابق خزانه داری ایالات متحده را به عنوان مدیر ارشد حقوقی استخدام می کند


هیث تاربرت به عنوان مدیر ارشد حقوقی شرکت و رئیس امور شرکت ها خدمت خواهد کرد و در هر سه شاخه دولت تجربه کسب خواهد کرد.

ناشر استیبل کوین Circle زرادخانه خود را برای مبارزه با فشار نظارتی مداوم بر کریپتو پر کرده است. تا اول ژوئیه، نقش مدیر ارشد حقوقی و رئیس امور شرکت ها توسط هیث تاربرت، وکیل ارشد با سابقه در هر سه شعبه دولت ایالات متحده تکمیل خواهد شد.

بر اساس اعلامیه 8 ژوئن، تاربرت در هر سه شاخه دولت فدرال و آژانس‌های نظارتی کلیدی، از جمله کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC)، سازمان بین‌المللی کمیسیون‌های اوراق بهادار (IOSCO) و خزانه‌داری ایالات متحده، سمت‌های رهبری داشته است. ، هیئت ثبات مالی و گروه بانک جهانی. او همچنین به عنوان مشاور ویژه در کمیته بانکداری، مسکن و امور شهری سنای ایالات متحده خدمت کرد.

تاربرت تقریباً دو سال پس از به عهده گرفتن نقش مدیر حقوقی برای امور حقوقی، انطباق، نظارت و نظارتی جهانی در سیتادل سکیوریتیز، به Circle Securities پیوست. او جایگزین فلاویا ناوس، مشاور عمومی Circle خواهد شد که اوایل سال جاری اعلام کرد قصد دارد شرکت را ترک کند.

Jeremy Allaire مدیر عامل Circle گفت: “فرصت استقبال از تخصص و رهبری هیث در تیم اجرایی ما یک گام فوق العاده در رشد Circle به عنوان یک شرکت جهانی است.”

ورود تاربرت در بحبوحه ابهامات نظارتی مرتبط با رمزنگاری جدید در ایالات متحده انجام می شود. اوایل این هفته، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) از صرافی‌های ارزهای دیجیتال Coinbase و Binance به اتهامات مختلف شکایت کرد. از زمان شکست FTX در نوامبر گذشته، فضای کریپتو با نظارت نظارتی مواجه شده است که به کسب‌وکارها آسیب رسانده و سرمایه را به خارج از کشور منحرف کرده است.

در مصاحبه اخیر با بلومبرگ، آلر فشار کریپتو توسط رگولاتورهای ایالات متحده را عامل کاهش ارزش بازار ارز ثابت USD Coin (USDC) عنوان کرد. در 12 ماه گذشته، سهم بازار استیبل کوین USDC از 34.88٪ به 23.05٪ کاهش یافته است. محیط نظارتی فعلی در ایالات متحده به نفع استیبل کوین USDT تتر است که سهم بازار آن از 47.04 درصد در سال گذشته به 65.89 درصد افزایش یافته است.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات کریپتو – به علاوه نکات مالیاتی کریپتو
نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید