هدف ریلی پرداختی فدرال رزرو Circle می تواند با تغییر سیاست فدرال نیویورک شکست بخورد


قوانین به روز شده توسط فدرال رزرو نیویورک ممکن است دایره صادرکننده استیبل کوین را برای دسترسی به بازار پول فدرال رزرو “ناشایست” بداند.

فدرال رزرو نیویورک قوانین جدیدی را برای طرف مقابلی که مایل به استفاده از تثبیت کننده بازار پول هستند، صادر کرده است، که باعث ایجاد ابهام در مورد قصد ناشر استیبل کوین Circle برای استفاده از سیستم های فدرال رزرو می شود.

در بیانیه ای در 25 آوریل، فدرال رزرو نیویورک اعلام کرد که در حال انجام اصلاحاتی در دستورالعمل های خود است تا مشخص کند کدام طرف ها واجد شرایط شرکت در قراردادهای بازخرید معکوس (RRP) هستند.

دستورالعمل های به روز ممکن است شانس Circle را برای دسترسی به برنامه بازخرید معکوس فدرال رزرو – فرآیندی که در آن فدرال رزرو اوراق بهادار را به طرف مقابل واجد شرایط در یک توافق بازخرید در سررسید می فروشد، مختل کند.

به گفته فدرال رزرو نیویورک، دسترسی به چنین سیستمی “باید گسترش طبیعی یک مدل تجاری موجود باشد و به منظور دسترسی طرف مقابل به عملیات RPP سازماندهی نشود.”

تنها بر اساس قضاوت فدرال رزرو نیویورک، وجوه 2a-7 ثبت شده در SEC که به اندازه کافی شبیه به صندوقی است که برای یک ذینفع نگهداری می شود یا به عنوان آن نگهداری می شود، عموماً واجد شرایط دسترسی به معاملات repo معکوس در نظر گرفته نمی شوند.

صندوق ذخیره دایره، صندوق بازار پولی که توسط شرکت مدیریت سرمایه گذاری BlackRock اداره می شود، یکی از صندوق های 2a-7 است که فقط Circle می تواند استفاده کند و طبق بیانیه فدرال رزرو، ممکن است “واجد شرایط” نباشد.

هدف مقررات حاکم بر 2a-7 وجوه بازار پول دولتی این است که اطمینان حاصل شود که این صندوق‌ها می‌توانند بازپرداخت‌های بالقوه سرمایه‌گذاران را به موقع انجام دهند.

صندوق های این دسته باید حداقل 10 درصد از کل دارایی های خود را در دارایی های نقدی روزانه و حداقل 30 درصد از کل دارایی های خود را در دارایی های نقد هفتگی نگهداری کنند.

تایید برنامه فدرال رزرو به Circle این امکان را می دهد تا با سرمایه گذاری در اوراق بهادار خزانه داری کم ریسک، سود وجوه اضافی کسب کند، که به صادرکننده استیبل کوین کمک می کند سود کسب کند و ثبات استیبل کوین خود، USDC را حفظ کند.

Raagulan Pathy، معاون آسیا و اقیانوسیه Circle در ماه مارس به کوین تلگراف گفت: Circle “می خواهد در نهایت تمام پول نقد خود را در فدرال رزرو نگه دارد” و “می خواست از ریل پرداخت به فدرال رزرو استفاده کند.” متعهد به TradFi است. شرکا.”

در آن زمان، اشاره شد که سیرکل 80 درصد از ذخایر و خزانه‌های خود را با وجود گسترش روابطش با BNY Mellon و مشارکت بانکی جدیدش با کراس ریور، در اختیار داشت.

مرتبط با: فدرال رزرو نیویورک برنامه آزمایشی 12 هفته ای CBDC را با بانک های بزرگ راه اندازی می کند

طبق گفته Pathy، Circle اخیراً از زمان فروپاشی USDC پس از فروپاشی بانک سیلیکون ولی (SVB) در 10 مارس، تمرکز خود را به “مشارکت های بانکی بیشتر در سطح جهانی” تغییر داده است.

Circle فقط در نوامبر 2022 اعلام کرد که سرمایه گذاری برخی از وجوه خود را در صندوق ذخیره Circle به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای کاهش خطرات و حفظ قابلیت بازخرید سکه ها برای دارندگان آنها آغاز کرده است.

مجله: سکه‌های ناپایدار: خطرات کاذب، بانکی و سایر خطرات ظاهر می‌شوند


نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید