Circle مقصر دانستن SEC برای بسته شدن طرح 9 میلیارد دلاری برای انتشار عمومی را رد می کند

Circle مقصر دانستن SEC برای بسته شدن طرح 9 میلیارد دلاری برای انتشار عمومی را رد می کند


گزارشی که در 25 ژانویه به طور گسترده از فایننشال تایمز به اشتراک گذاشته شد، Circle را به عنوان “سرزنش” SEC برای “اخراج” آن از طرح فهرست عمومی خود توصیف کرد.

سخنگوی ناشر USD Coin (USDC) Circle گزارش هایی مبنی بر مقصر دانستن کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای طرح عرضه اولیه سهام 9 میلیارد دلاری که در دسامبر شکست خورد، رد کرد.

یکی از نمایندگان ناشر استیبل کوین به مقاله 25 ژانویه فایننشال تایمز پاسخ می‌داد که می‌گفت Circle رگولاتور اوراق بهادار را به خاطر فهرست کردن آن در فهرست «از ریل» در نتیجه طولانی‌شدن روی تصویب یک معامله ادغام، «مقصر» می‌داند.

با این حال، یکی از سخنگویان Circle به Cointelegraph توضیح داد که اینطور نیست و SEC برای فسخ قرارداد ادغام با SEC مقصر نیست.

Circle SEC را به خاطر هر چیزی که مربوط به فسخ متقابل توافقنامه ادغام SPAC ما با Concord باشد سرزنش نکرده و نمی کند، و هر گونه اظهارنظر بر خلاف آن نادرست است.

فهرست شدن Circle در بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) به توانایی آنها برای ادغام با Concord، شرکتی که توسط بانکدار باب دایموند تأسیس شده بود، از طریق یک قرارداد شرکت خرید با هدف ویژه، که به عنوان معامله SPAC نیز شناخته می شود، وابسته بود.

به گفته FT، با این حال، Circle گفت که ادغام نمی تواند تکمیل شود زیرا SEC نتوانست ثبت S-4 مربوطه را به موقع اجرا کند، که باعث می شود قرارداد در 10 دسامبر منقضی شود.

با این حال، سخنگوی Circle با استناد به اظهارات قبلی این شرکت در ماه دسامبر گفت که “معامله به پایان رسیده است”.

Concord دلیل ادغام ناموفق را به طور علنی فاش نکرد، اما در 5 دسامبر – روزی که قرارداد اعلام شد فسخ شده است – فرم 8-K را به SEC ارسال کرد که نشان داد توسط NYSE از فهرست خارج شده است. “سطح قیمت های معاملاتی غیرعادی پایین.”

مربوط: دادگاه به استدلال های شفاهی شکایت گری اسکیل علیه SEC در ماه مارس رسیدگی خواهد کرد

در واقع، در 5 دسامبر، جرمی آلیر، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Tweet Circle، چیزی جز سخنان مثبت در مورد SEC نگفت و اظهار داشت که اگرچه ناامیدکننده بود که آنها نتوانستند شرایط را به موقع تکمیل کنند، او قصد دارد برود. عمومی. شرکت بورسی

همانطور که کوین تلگراف قبلا گزارش داده بود، این معامله در ابتدا با ارزش 4.5 میلیارد دلار در جولای 2021 اعلام شد و زمانی که در فوریه 2022 به 9 میلیارد دلار تغییر یافت، دو برابر شد.
نویسنده: Luke Huigsloot

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉