مدیر عامل حلقه نسبت به دلارزدایی فعال و شتابان هشدار می دهد


مدیر عامل Circle گفت که ایالات متحده باید از “تقاضای بالا” برای دلارهای دیجیتالی محلی آمریکا، به ویژه از سوی اقتصادهای نوظهور با سیستم های بانکی داخلی ضعیف، سرمایه گذاری کند.

جرمی آلر، مدیرعامل ناشر استیبل کوین سیرکل، می‌گوید که ایالات متحده اکنون باید قوانین استیبل کوین را اجرا کند و دلار آمریکا (USD) را دیجیتالی کند تا “دلارزدایی بسیار فعال” در سراسر جهان را کاهش دهد.

نظرات آلر در کنفرانس اجماع 2023 در روز چهارشنبه، 25 آوریل، با توجه به بحران اخیر بانکی ایالات متحده بیان شد.

مدیر عامل The Circle، ناشر استیبل کوین پشت USD Coin (USDC)، از کنگره و فدرال رزرو خواست تا اقدامی انجام دهند، در غیر این صورت ارزهای جایگزین و سیستم های پرداخت به تسلط دلار ادامه خواهند داد:

ما یک فرآیند بسیار فعال دلارزدایی داریم. شما در حال دریافت پاسخ های بسیار مهمی به ریسک های ایالات متحده در سیستم بانکی ایالات متحده، به خطرات مرتبط با خود دولت ایالات متحده، به یک تحمیل ژئوپلیتیک در بسیاری از نقاط جهان هستید. [and] تمایل به سیستم های پرداخت جایگزین در سراسر جهان.

وی افزود: این اتفاق می افتد و در حال شتاب گرفتن است.

آلر می گوید برای اینکه دلار در عصر اینترنت “رقابتی” و “امن” بماند، ایالات متحده باید در اسرع وقت قانون استیبل کوین را تصویب کند و فدرال رزرو باید دلار دیجیتال را در “سیستم های اصلی” خود بگنجاند تا از آن سرمایه گذاری کند. تقاضای بالا. در سراسر جهان:

تقاضا برای دلارهای دیجیتال مانند USDC بسیار جهانی است. ما این تقاضا را در سرتاسر جهان می‌بینیم – آن را در بازارهای نوظهور می‌بینیم، ما آن را در بازارهایی می‌بینیم که مردم می‌خواهند دلارهای دیجیتال را در برابر سیستم‌های بانکی محلی خود نگه دارند. […] به عنوان یک وسیله مبادله کارآمد برای انواع مختلف معاملات بین المللی.

آلر تاکید کرد که اگر دولت ایالات متحده با هم اقدام نکند، این یک “فرصت از دست رفته بزرگ” برای کشور خواهد بود.

مرتبط با: بانک ایالات متحده سقوط کرد – آیا Crypto هدف قرار گرفته است؟

به گزارش رویترز، درخواست برای اقدام زمانی مطرح شد که یوان چین در معاملات برون مرزی در چین برای اولین بار در ماه مارس از دلار آمریکا پیشی گرفت.

Circle اخیراً با راه‌اندازی USDC در پروتکل انتقال زنجیره به زنجیره (CCTP) مسئولیت‌هایی را به عهده گرفته است.

آلر گفت که راه حل جدید “مهم ترین بخش جدید زیرساخت بلاک چین” از زمانی است که این شرکت چاپ و انتشار USDC را در سال 2017 آغاز کرد.

مجله: سکه‌های ناپایدار: خطرات کاذب، بانکی و سایر خطرات ظاهر می‌شوند
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید