Chromia در 16 ژوئیه MVP Mainnet را راه اندازی می کند، CHR Token Bridge آغاز می شود


فهرست

  • شبکه اصلی و پل Chromia (CHR) MVP در ۱۶ ژوئیه فعال می‌شود
  • Chromia (CHR) روش جدیدی را برای ذخیره داده ها در زنجیره معرفی می کند

لایه 1 نوآورانه بلاک چین Chromia (CHR) تاریخ راه اندازی برنامه ریزی شده شبکه اصلی حداقل محصول قابل دوام (MVP) خود را اعلام کرد. در 16 ژوئیه 2024، شبکه با تمام عملکردهای اصلی برای دفتر کل توزیع شده و توکن CHR فعال خواهد شد.

شبکه اصلی و پل Chromia (CHR) MVP در ۱۶ ژوئیه فعال می‌شود

طبق اعلام رسمی که توسط تیم ChromaWay در Chromia (CHR) به اشتراک گذاشته شده است، یک بلاک چین L1 که بر تکنیک‌های مقیاس‌بندی جدید برای dApps متمرکز شده است، MVP اصلی قرار است در ۱۶ ژوئیه ۲۰۲۴ راه‌اندازی شود. نسخه جدید همزمان با راه اندازی بلاک چین رابطه ای خواهد بود.

راه اندازی MVP عملکرد اصلی توکن CHR را راه اندازی می کند، یک چارچوب اصلی برای شبکه Chromia ایجاد می کند و قابلیت های جدیدی را در سراسر اکوسیستم معرفی می کند.

پس از راه اندازی، توکن CHR که قبلاً در بلاک چین اتریوم (ERC-20) و زنجیره هوشمند BNB (BEP-20) موجود بود، می تواند به طور یکپارچه به شبکه اصلی Chromia متصل شود.

الکس میزراحی، یکی از بنیانگذاران Chromia (CHR) از این رویداد به عنوان یک نقطه عطف مهم برای جامعه CHR و کل اکوسیستم dApp استقبال کرد:

این فقط یک نقطه عطف فنی نیست. این آغاز چیزی است که ما معتقدیم پتانسیل فوق العاده ای دارد. پلت فرم بلاک چین رابطه ای ما برای ارائه یک تجربه روان و کاربرپسند طراحی شده است و این راه اندازی زمینه را برای رشد و توسعه آینده شبکه ما فراهم می کند. ما هیجان زده هستیم که ببینیم شرکای اکوسیستم ما و جامعه گسترده تر ارزهای دیجیتال چگونه از فناوری ما سود خواهند برد.

علاوه بر این، شبکه اصلی MVP همچنین عملکرد اصلی را در سراسر اکوسیستم معرفی می کند که برای عملکرد و امنیت شبکه یکپارچه است. دارندگان CHR می‌توانند در فرآیند واگذاری سهام، پرداخت هزینه‌های میزبانی شبکه، و پرداخت‌های ارائه‌دهنده شرکت کنند، که همه این موارد منحصراً در MVP Mainnet Chromia انجام می‌شود.

Chromia (CHR) روش جدیدی را برای ذخیره داده ها در زنجیره معرفی می کند

راه اندازی شبکه اصلی MVP همچنین تعدادی از مفاهیم مهم اقتصادی بلاک چین را نوآوری می کند و به جای پرداخت هزینه های بلاک چین به ازای هر تراکنش، امکان مدل اجاره ای را فراهم می کند. این به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا ظروف منابع را اجاره کنند، dApp های خود را روی آنها مستقر کنند و مدل های درآمدی را طراحی کنند.

به عنوان مثال، با اجازه دادن به کاربران برای تعامل در داخل اکوسیستم بدون نیاز به داشتن ارز دیجیتال، تجربه روان‌تر و کاربرپسندتری را ارائه می‌کند.

مرتبط با

قبل از راه‌اندازی شبکه اصلی MVP، Chromia (CHR) یک کمپین شبکه آزمایشی تشویقی برای مکانیسم‌های شبکه اصلی تست استرس، ابزارهای تأیید و شرط‌بندی و تراکنش‌های بین حساب‌های زنجیره‌ای در Chromia (CHR) برگزار کرد.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید