Chromia Eyes Rewards Testnet با 250000 توکن CHR


فهرست

  • نسل بعدی L1 Chromia طرح‌های مبتنی بر شبکه آزمایشی با انگیزه HackNet و ProjectNet را راه‌اندازی می‌کند
  • Chromia روی موارد استفاده از بازی و RWA تمرکز دارد

ابتکارات تست نت تازه راه اندازی شده بر ارتقای کیف پول رسمی Chromia Vault برای توسعه دهندگان و کاربران نهایی با توکن های شبکه آزمایشی متمرکز خواهد بود. بنابراین، علاقه مندان به وب 3 که به بلاک چین های جدید علاقه مند هستند، می توانند بدون خطر از دست دادن پول، شبکه را تست استرس کنند.

Chromia نسل بعدی L1، HackNet و ProjectNet ابتکارات شبکه آزمایشی مشوق را راه اندازی می کند

طبق بیانیه رسمی تیم، از 11 ژوئن 2024، بلاک چین Chromia توسعه دهندگان و حامیان خود را در ابتکارات شبکه آزمایشی مشوق درگیر می کند.

ابتکارات جدید، به نام‌های HackNet و ProjectNet، بیشتر به کاربرانی می‌پردازند که با فناوری آشنا هستند و می‌توانند از ابتکارات برای شناسایی مناطقی که شبکه می‌تواند قبل از راه‌اندازی کامل در آن‌ها تقویت شود، استفاده کنند.

برنامه هک نت با جایزه 100000 CHR تا 28 ژوئن ادامه خواهد داشت و همزمان با ممیزی شخص ثالث انجام شده توسط Trail of Bits به پایان می رسد. سپس تیم Chromia در موقعیت مناسبی قرار می گیرد تا بازخوردهایی را که دریافت می کند در نظر گرفته و راه اندازی شبکه اصلی را تکمیل کند.

الکس میزراحی، یکی از بنیانگذاران Chromia تاکید می کند که راه اندازی شبکه آزمایشی مشوق یکی از مهم ترین نقاط عطف در مسیر انتشار شبکه اصلی برنامه ریزی شده برای سال 2024 است:

ما مشتاقیم که کاربران را دعوت کنیم تا پلتفرم نوآورانه ما را از طریق این برنامه تست انگیزشی کشف کنند. قبل از انتشار شبکه اصلی، این فرصتی را برای نشان دادن استحکام و قابلیت اطمینان فناوری ما فراهم می‌کند، در حالی که به جامعه وفادار ما این فرصت را می‌دهد تا در شکل‌دهی آینده اکوسیستم Chromia مشارکت داشته باشند.

Chromia همچنین ProjectNet را راه اندازی کرد، ابتکاری که برای تشویق توسعه دهندگان به کاوش Rell و ساخت برنامه های غیرمتمرکز در بالای آن طراحی شده است.

Chromia روی موارد استفاده از بازی و RWA تمرکز دارد

Chromia به طور خاص تأکید کرد که هیچ تجربه قبلی کار با Rell لازم نیست. مسابقه دمو Dapp برای هر کسی که دانش ساخت برنامه های Web2 یا Web3 داشته باشد آزاد است.

پس از اتمام ProjectNet، شش داور، از جمله اعضای تیم Chromia، برنامه ها را ارزیابی کرده و در مجموع 50000 CHR به سه برنامه برتر اعطا خواهند کرد.

علاوه بر این، Chromia QuestNet را ساده کرده است، یک برنامه ویژه برای کاربران نهایی جدید. یک داشبورد هدفمند و مناسب برای مبتدیان ایجاد شده است تا تعامل با کیف پول Chromia Vault و dApps های انتخابی را که کلکسیون های دیجیتال، بازی ها، دارایی های دنیای واقعی (RWA) و ورزش ها را پوشش می دهد، تسهیل کند. یک جایزه 100000 CHR به QuestNet اختصاص یافت.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید