بحث کریپتو شام کریسمس: منو وعده می دهد امسال بسیار بهتر باشد


شام کریسمس امسال می تواند فرصتی برای رستگاری برای بسیاری از حامیان کریپتو که در سال 2022 بدون پاسخ مانده اند باشد.

دوباره شگفت‌انگیزترین زمان سال است، با فصل تعطیلات، نزدیک شدن به کریسمس و خانواده‌ها برای جشن گرفتن با شام‌های ویژه. امسال، شام خانوادگی کریسمس ممکن است برای طرفداران کریپتو که وظیفه دشوار توضیح اینکه چرا همه چیز در اکوسیستم ارز دیجیتال در سال 2022 خراب می شود، کمتر ناخوشایند باشد.

این به این دلیل است که در سه ماهه گذشته همه چیز دوباره برای ارز دیجیتال به سرعت تغییر کرد، به طوری که بیت کوین (BTC) به بالای 40000 دلار رسید و اکثر آلت کوین ها بیش از نیمی از ارزشی را که در بازار نزولی از دست داده بودند، بازیابی کردند. تا نصف شدن پاداش بلاک بیت کوین تنها چند ماه دیگر باقی مانده است، که زمان مناسبی برای تبدیل شدن به یک «شخص رمزنگاری» برای شام کریسمس است.

واقعاً هیچ زمانی بهتر از درست قبل از رقابت های گاو نر برای کریپتو برادر بودن در هر گردهمایی خانوادگی نیست. موضوعات مورد بحث می‌تواند از توصیه‌های سرمایه‌گذاری کریپتو گرفته تا آنچه در بخش نظارتی اتفاق می‌افتد، ممکوین‌ها، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و موارد دیگر متفاوت باشد. Cointelegraph خلاصه ای از موضوعات و بحث ها را آماده کرده است که ممکن است برای پاسخ به سؤالات کنجکاو اعضای خانواده مفید باشد.

ادامه مطلب


نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید