گزارش: شرکت بیمه دولتی چین دو صندوق رمزنگاری را در هنگ کنگ راه اندازی می کند


مدیریت سرمایه گذاری CPI تحت حمایت دولت چین در حال راه اندازی دو صندوق رمزنگاری مرتبط با سرمایه گذاری و سهامداری در بلاک چین است.

به نظر می رسد دولت چین بیش از آنچه قبلا تصور می شد در حال افزایش در صنعت ارزهای دیجیتال است، زیرا گزارش شده است که یک شرکت بزرگ دولتی صندوق های ارز دیجیتال جدید راه اندازی کرده است.

آژانس محلی متمرکز بر فناوری 36Kr در 3 آوریل گزارش داد که مدیریت سرمایه گذاری CPIC، یکی از شرکت های تابعه شرکت بیمه اقیانوس آرام چین (CPIC)، در حال راه اندازی دو صندوق رمزنگاری با مشارکت شرکت سرمایه گذاری Waterdrip Capital است.

CPI که متعلق به دولت مرکزی چین، دولت شانگهای و تامین مالی اوراق بهادار چین است، پس از شرکت بیمه مردمی چین، دومین شرکت بزرگ بیمه اموال در سرزمین اصلی چین است.

گزارش‌ها حاکی از آن است که صندوق‌های ارز دیجیتال جدید شامل یک صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر به نام Pacific Waterdrip Digital Asset Fund است که بر سرمایه‌گذاری در پروژه‌های بلاک چین در مراحل اولیه تمرکز خواهد کرد. صندوق دوم که Pacific Waterdrip Digital Asset Fund II نام دارد، طبق گزارش ها، دارایی های دیجیتال اثبات سهام یا PoS را مدیریت خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، صندوق های ارز دیجیتال جدید سرمایه گذاران نهادی و سرمایه گذاران خصوصی ثروتمند را هدف قرار خواهند داد.

Waterdrip یک موسسه سرمایه گذاری جهانی است که از پروژه های مرتبط با بلاک چین و استارت آپ های رمزنگاری پشتیبانی می کند. Waterdrip که در سال 2017 تأسیس شد، به دلیل حمایت از صنعت استخراج کریپتو چین و سرمایه گذاری شبکه غیرمتمرکز Web3 مبتنی بر پولکادوت در پروژه هایی مانند Peaq.

مرتبط با: مشاور SFC می گوید قوانین رمزنگاری هنگ کنگ به دلیل “دلیل خوب” نوار بالایی را تعیین می کند.

این شرکت روز دوشنبه برای تایید این خبر در توییتر نوشت که راه اندازی دو صندوق رمزنگاری مشترک با اجرای سیاست های تشویقی دولت هنگ کنگ در مورد دارایی های مجازی مرتبط است.

CPIC بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد. مقاله در انتظار اطلاعات جدید به روز خواهد شد.

این خبر در زمانی منتشر می شود که تعهد فزاینده دولت هنگ کنگ به توسعه زیرساخت ارزهای دیجیتال محلی، رویکرد نظارتی کریپتو خود را از ممنوعیت کریپتو چین که در سال 2021 اجرا شد، جدا می کند. در اواخر ماه مارس، گزارش‌های آنلاین بیشتر و بیشتر مورد توجه بانک‌های دولتی چین برخی از شرکت‌های رمزنگاری در هنگ کنگ قرار گرفت.

مجله: آسیا اکسپرس: تلاش آمریکا و چین برای سرکوب بایننس، ادعای رشوه 40 میلیون دلاری SBF
نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید