مدیر عامل کوین بیس: چین بیشترین سود را از مقررات محدودکننده رمزارز ایالات متحده خواهد برد


مدیر عامل Coinbase تا حد زیادی از شکست ایالات متحده در ارائه شفافیت نظارتی به صنعت کریپتو انتقاد کرده است و مدت‌ها استدلال کرده است که این امر شرکت‌ها را به خارج از کشور سوق خواهد داد.

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل کوین بیس هشدار می دهد که «کشورهای دشمن» مانند چین ممکن است در نهایت از سیاست های محدودکننده کریپتو در ایالات متحده سود ببرند.

در پست 30 مه برای MarketWatch، آرمسترانگ یک بار دیگر هشدار داد که آشفتگی اخیر در بازارهای کریپتو می تواند سیاستگذاران ایالات متحده را وادار کند که آن را به عنوان یک طبقه دارایی ناپایدار حذف کنند، اما این می تواند موقعیت آن را به عنوان رهبر مالی ایالات متحده رها کند. مرکز نوآوری

آرمسترانگ از سیاستگذاران خواست تا ببینند که رمزارز «خیلی بیشتر از تراکنش‌های فردی» است، اما نشان‌دهنده یک «فناوری متحول‌کننده» است که می‌تواند صنایع مختلف را متحول کند – به عنوان مثال، توانایی آن در ارائه حق امتیاز برای سازندگان برای معاملات بازار ثانویه را برجسته می‌کند و اضافه می‌کند:

کریپتو، مانند اینترنت قبلی، این پتانسیل را دارد که بسیاری از صنایع، از امور مالی و زنجیره تامین گرفته تا رسانه‌های اجتماعی را با ارائه یک پلتفرم سریع‌تر، ارزان‌تر، خصوصی‌تر و در دسترس‌تر مدرن‌سازی کند.

آرمسترانگ به عنوان یک شخصیت عمومی و رئیس Coinbase، مدت‌هاست که سیاست‌گذاران ایالات متحده را به چالش می‌کشد تا شفافیت قانونی ارائه کنند که می‌تواند به درک پتانسیل کریپتو و در عین حال محافظت از مصرف‌کنندگان کمک کند.

کوین بیس همچنان به دنبال شفاف سازی از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در مورد اینکه دارایی های دیجیتالی به عنوان اوراق بهادار واجد شرایط هستند، مخالفت کرد و با رویکرد “تنظیم از طریق اجرا” این آژانس مخالفت کرد. گری جنسلر، رئیس SEC، قبلاً استدلال کرده بود که دارایی های دیجیتال قبلاً تحت پوشش مقررات اوراق بهادار موجود هستند.

مرتبط با: SEC شکایتی علیه برادران Wahi به دلیل تجارت داخلی Coinbase ارائه می کند

در این پست، آرمسترانگ اضافه کرد که جای تعجب نیست که هنگ کنگ خود را به عنوان یک مرکز جهانی ارزهای دیجیتال قرار می دهد زیرا چین به دنبال به چالش کشیدن نقش ایالات متحده به عنوان یک رهبر مالی جهانی به طرق مختلف است. یوان دیجیتال و ابتکارات کمربند و جاده.

او هشدار داد که عدم تصویب قانون رمزنگاری جامع مستلزم آن است که ایالات متحده عقب بیفتد و میلیاردها دلار برای بازگرداندن نوآوری به ایالات متحده هزینه کند، اما خاطرنشان کرد که تا آن زمان ممکن است خیلی دیر شده باشد، حتی اگر این یک “تلاش عظیم و پایدار” باشد. .

Crypto City: راهنمای اوزاکا، دومین شهر بزرگ ژاپن
نویسنده: Luke Huigsloot

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید