چین و سنگاپور در مقیاس مالی سبز و انتقالی با یکدیگر همکاری می کنند


چین و سنگاپور “در ابتکارات مشخص برای تسریع جریان سرمایه برای حمایت از انتقال قابل اعتماد و فراگیر به آینده ای کم کربن برای کشورها و منطقه ما” همکاری خواهند کرد.

اقتصادهای بزرگ آسیایی، چین و سنگاپور، یک کارگروه برای تعمیق همکاری های دوجانبه در امور مالی سبز و گذار تشکیل دادند. هدف از این اقدام تسهیل مشارکت های دولتی و خصوصی بیشتر برای آینده ای کم کربن در منطقه است.

مقام پولی سنگاپور (MAS) اعلام کرد که با بانک خلق چین (PBC) برای ایجاد گروه ویژه مالی سبز چین و سنگاپور (GFTF) همکاری می کند. با GFTF، این دو با هدف توسعه مجموعه‌ای از استانداردهای مالی، محصولات، فن‌آوری‌ها و تعاریف به منظور کاهش ردپای کربن خود هستند.

به گفته گیلیان تان، معاون و مدیر ارشد پایداری MAS، شرکت‌کنندگان بخش خصوصی-عمومی از چین و سنگاپور «در ابتکارات مشخصی که جریان سرمایه را تسریع می‌کند برای حمایت از انتقال مطمئن و فراگیر برای کشورهایمان به آینده‌ای با کربن کم، همکاری خواهند کرد. حوزه.”

برای شروع، GFTF MAS و PBC را قادر می سازد تا زمینه مشترکی برای طبقه بندی ها و تعاریف فعالیت های انتقال فعلی یکدیگر پیدا کنند. این کارگروه همچنین کشورها را قادر می سازد تا اتصال پایدار بازار اوراق قرضه را تقویت کنند که شامل دسترسی دو طرفه به محصولات اوراق قرضه سبز و انتقالی است.

ابتکار فناوری GFTF شاهد مشارکت MetaVerse Green Exchange، یک صرافی مجاز رمزنگاری شده از سنگاپور، و Beijing Green Exchange، یک شرکت مورد تایید دولت شهرداری پکن، برای تسهیل پذیرش مالی پایدار خواهد بود. این دو شرکت همچنین وظیفه اجرای آزمایشی اوراق قرضه سبز دیجیتال با اعتبار کربن را داشتند.

مرتبط با: وام دهنده کریپتو بابل از حمایت بستانکار گسترده ای در سنگاپور برخوردار می شود

طبق گزارش‌ها، بانک‌های چینی در حال افتتاح حساب‌های بانکی برای شرکت‌های رمزنگاری تحت نظارت هستند که بسیاری از آنها به عنوان لایه پرداخت برای پلتفرم‌های رمزنگاری عمل می‌کنند.

طبق گزارش وال استریت ژورنال، بانک ارتباطات دولتی چین در حال مذاکره برای افتتاح حساب برای شرکت های تحت نظارت است، در حالی که ZA Bank، بزرگترین بانک مجازی هنگ کنگ، به عنوان یک مرکز تسویه حساب برای شرکت های رمزنگاری عمل خواهد کرد.

مجله: چک‌های رمزنگاری و پاداش‌های باگ شکسته شده‌اند: در اینجا نحوه رفع آنها آورده شده است


نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید