Chia Network می گوید که پس از تغییر رهبری، ثبت IPO را به SEC ارائه کرده است


شرکت بلاک چین سبز جزئیات این پیشنهاد را فاش نکرد. مدیرعامل جدید گفت که عرضه اولیه اولیه احتمالاً سال آینده انجام خواهد شد.

بلاک چین شبکه چیا اعلام کرد که پیشنهادی برای عرضه اولیه عمومی (IPO) به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در 14 آوریل ارائه کرده است. این شرکت گفت که اندازه و محدوده قیمت پیشنهاد مشخص نشده است. این پیشنهاد به صورت محرمانه ارائه شد و این اعلامیه بر اساس قانون 1933 اوراق بهادار، که اجازه انتشار اطلاعات محدودی را برای سنجش پاسخ سرمایه گذاران می داد، اعلام شد.

Chia Network یک پلت فرم قرارداد هوشمند غیرمتمرکز است که از پروتکل اجماع جدید مبتنی بر ذخیره سازی داده ها استفاده می کند. این ادعا می‌کند که مصرف انرژی این شبکه نسبت به بلاک‌چین‌هایی که از اجماع اثبات کار استفاده می‌کنند و می‌توانند از سخت‌افزار ذخیره‌سازی منسوخ دوباره استفاده کنند، کمتر است. برام کوهن، بنیانگذار بیت تورنت، شبکه چیا را در سال 2017 ایجاد کرد.

علیرغم برخی سؤالات در مورد ادعاهای سبز شبکه، این شرکت در یک دور مالی در سال 2021 با حامیانی از جمله Andreessen Horowitz، Richmond Global Ventures و سایر سرمایه گذاران خطرپذیر، 61 میلیون دلار جمع آوری کرد. طبق گزارش ها، ارزش این شرکت در آن زمان 500 میلیون دلار بود.

مرتبط: دوستدار محیط زیست ترین شبکه های بلاک چین در سال 2022

کوهن تا ژانویه به عنوان مدیر عامل شبکه چیا خدمت کرد، تا زمانی که به سمت ریاست و مدیر ارشد فناوری تغییر کرد. جین هافمن به عنوان مدیر عامل جایگزین کوهن شد که از سمت مدیر عملیاتی ارتقا یافت.

هافمن در حین ارتقاء خود به بلومبرگ گفت که شرکت به زودی برای IPO ثبت نام خواهد کرد، اما او پیش بینی نمی کرد که این عرضه در سال جاری انجام شود. وی گفت: این بازار به روی ما باز نخواهد شد.

با توجه به CoinMarketCap، بازار کریپتو به اطلاعیه شبکه Chia واکنش مثبت نشان داد و توکن بومی Chia (XCH) از 40.68 دلار در شروع روز کاری ایالات متحده به 45.35 دلار در زمان نوشتن این مقاله افزایش یافت.

در همین حال، ماینر ارز دیجیتال Bitdeer مستقر در سنگاپور در 14 آوریل در نزدک به نمایش درآمد، در اقدامی با تاخیر که از سال 2021 روی آن کار شده است. سهام Bitdeer در معاملات ساعت 9:33 صبح آن روز 18 درصد کاهش یافت.

مجله: مصرف کنندگان سبز خواهان شفافیت زنجیره تامین از طریق بلاک چین هستند
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *