OpenAI برنامه رسمی ChatGPT را برای iOS و اندروید به زودی راه اندازی می کند


در حالی که در حال حاضر فقط در ایالات متحده در دسترس است، یک عرضه جهانی کامل می تواند شاهد دسترسی بیش از یک میلیارد کاربر به برنامه رسمی در iOS باشد.

OpenAI نسخه رسمی چت ربات مبتنی بر هوش مصنوعی ChatGPT را در اپ استور اپل راه اندازی کرده است و اشاره می کند که نسخه اندروید “به زودی” عرضه خواهد شد.

پیشرفت در ChatGPT و هوش مصنوعی به یکی از نقاط مورد توجه جامعه رمزنگاری تبدیل شده است، برخی از آنها قبلاً از فناوری نوپا برای ایجاد توکن های کاملاً جدید استفاده کرده اند.

طبق اعلامیه 18 می، برنامه ChatGPT تاریخچه چت کاربر را با نسخه وب همگام می کند و دارای ورودی صوتی است که توسط مدل تشخیص گفتار OpenAI، Whisper، پشتیبانی می شود.

OpenAI می گوید که این برنامه را در دسترس کاربران آیفون و آیپد در ایالات متحده قرار می دهد و “در هفته های آینده” در سایر کشورها نیز عرضه خواهد شد.

تصاویری از برنامه ChatGPT در اپ استور. منبع: سیب

از آنجایی که مسابقه پذیرش هوش مصنوعی در حال انجام است، عرضه کامل جهانی به برخی از 2 میلیارد دستگاه فعال اپل امکان دسترسی به برنامه چت بات OpenAI را می دهد.

علاقه مندان به هوش مصنوعی ماه هاست که سعی کرده اند از ویژگی های ChatGPT در دستگاه های تلفن همراه خود استفاده کنند و بسیاری از آنها به مجموعه ای نسبتاً پیچیده از راه حل ها متوسل شده اند تا سعی کنند ربات چت را با دستیار مجازی آیفون سیری ادغام کنند.

تا پیش از این، یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای دسترسی به نرم‌افزار OpenAI از طریق دستگاه تلفن همراه، استفاده از اپلیکیشن Bing مایکروسافت بود که دسترسی به چت ربات مجهز به GPT-4 این شرکت را فراهم می‌کرد. Bard تازه معرفی شده توسط گوگل که در حال حاضر بزرگترین رقیب ChatGPT است، هنوز به عنوان نسخه اپلیکیشن موبایل منتشر نشده است.

مرتبط با: آیا ChatGPT پادشاه است؟ بهترین چت ربات های رایگان هوش مصنوعی در طول آزمون میدانی چگونه عمل کردند؟

هم اپ استور اپل و هم فروشگاه گوگل پلی شاهد افزایش تعداد اپلیکیشن هایی بوده اند که ادعا می کنند خدماتی مشابه ChatGPT OpenAI ارائه می کنند، با چنین گزارش هایی که نشان می دهد برخی از آنها هزینه اشتراک بالاتری نسبت به خود ChatGPT دریافت می کنند.

مشترکین قبلی ChatGPT Plus به ویژگی‌های جدیدتر و زمان پاسخ‌دهی سریع‌تر در دستگاه‌های iOS، همراه با دسترسی به ویژگی‌های GPT-4، زودتر دسترسی خواهند داشت.

مجله: چگونه هوش مصنوعی را کنترل کنیم و افراد را با کریپتو تشویق کنیم؟


نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *