ChatGPT یاد می گیرد که بیت کوین به بانک مرکزی و ارز فیات پایان می دهد

ChatGPT یاد می گیرد که بیت کوین به بانک مرکزی و ارز فیات پایان می دهد


یک مربی بیت کوین، ربات چت هوش مصنوعی ChatGPT را متقاعد کرد که بیت کوین پایان ارز فیات را به همراه خواهد داشت.

ChatGPT یک ابزار هوش مصنوعی جدید قدرتمند با توانایی حل مشکلات، کدنویسی پیشرفته، پاسخ به سوالات پیچیده و اکنون املای پایان ارزهای فیات است.

پارمن، مشاور خود تنظیمی و نویسنده بیت کوین، به ChatGPT آموزش داد که بیت کوین (BTC) پایان ارزهای فیات صادر شده توسط دولت را به همراه خواهد داشت و نتایج را در یک تاپیک توییتری به اشتراک گذاشت.

پارمن توضیح می‌دهد که «پرتقال‌ها را انتخاب کرده» یا ربات را در مورد بیت‌کوین متقاعد کرده است و ابزار یادگیری ماشین «اکنون یک بیت‌کوینر است».

فرآیند ساده بود. ابتدا، پارمن از ChatGPT پرسید که چگونه بشریت می تواند به بانک مرکزی پایان دهد. به هر حال، بیت کوین در سایه بحران مالی 2008 ایجاد شد. و کلمات “صدر اعظم در آستانه کمک مالی دوم برای بانک ها” بر روی بلوک شکل گیری حک شده است که شاید نشان دهنده نفرت بنیانگذار ساتوشی ناکاموتو از بانک مرکزی باشد.

ChatGPT توضیح می دهد که یکی از راه های پایان دادن به بانکداری مرکزی می تواند «ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز» مانند بیت کوین باشد. پارمان از ربات می خواهد که در دو کلمه به این سوال پاسخ دهد و ربات پاسخ می دهد “مرکز مالی”. به عبارت دیگر، DeFi می تواند پایان بانک مرکزی را به همراه داشته باشد.

پارمن، یک ماکسیمالیست بیت کوین، به ربات گفت که DeFi “در واقع اصطلاح بازاریابی برای تامین مالی متمرکز برای کلاهبرداری از مردم است” و از او خواست تا کمی عمیق تر نگاه کند، که ChatGPT پاسخ داد “نهایی فیات”.

در مصاحبه ای با کوین تلگراف، پارمن توضیح داد که ChatGPT را آزمایش کرده و سعی کرده از پاسخ های دو کلمه ای برای chivvy در طول مصاحبه استفاده کند:

“می خواستم ببینم چقدر “باهوش” هستی [ChatGPT] بود. اگر او یک پاسخ 2 کلمه ای برای پایان دادن به بانک مرکزی خود داشت: «بیت کوین بخر، من پرواز می کردم».

پارمان از این پاسخ که انقضای پول های فیات بانک مرکزی را تنزل می دهد، خرسند بود، بنابراین به سراغ چگونگی انجام این کار رفت. چگونه بشریت می تواند به ارز فیات پایان دهد؟

قابلیت های ChatGPT منبع: chat.openAI

ChatGPT چهار گزینه را فهرست کرده است: بازگشت به استاندارد طلا، ترویج ارزهای جایگزین مانند بیت کوین، کاهش هزینه های دولت و تغییر دیدگاه دولت. ربات هوش مصنوعی در حال آمدن بود، اما پارمان یک سرمایه‌گذار و مربی بیت‌کوین سریالی است و قرار نبود تسلیم شود. او توضیح داد:

“غریزه طبیعی من استفاده از قرص نارنجی است، بنابراین او را به پاسخ درست راهنمایی کردم.”

ابزار یادگیری ماشین اکنون دریافته است که پذیرش کریپتو می‌تواند پایان پول فیات باشد، اما از نظر پارمن، رمزنگاری راه‌حل نیست. او نوشت: «تنها یک ارز دیجیتال وجود دارد که این امکان را فراهم می‌کند، زیرا این تنها ارز دیجیتالی است که صادرکننده ندارد.

مربوط: 10 روشی که توسعه دهندگان بلاک چین می توانند از ChatGPT استفاده کنند

پارمن به این واقعیت اشاره می کند که وقتی بیت کوین برای اولین بار استخراج شد، یک آزمایش دیجیتالی بود، آزمایشی با یک توکن مجازی بدون ارزش یا وعده ارزش. پارمن توضیح می‌دهد که سایر ارزهای دیجیتال «تیم‌های رهبری دارند و بنابراین متمرکز هستند».

بنابراین کدام یک، ChatGPT، بیت کوین یا رمزارز؟ ربات پاسخ داد: بیت کوین.

پارمن موفق شد یک ربات یادگیری ماشینی را متقاعد کند که بیت کوین می تواند پایان ارز فیات باشد. اما چرا به زحمت کشیدن این همه تلاش؟ پارمان در گفتگو با کوین تلگراف توضیح داد:

مهمتر از همه، جهان باید بداند که بانک مرکزی یک کلاهبرداری است و همه باید بدانند که تنها چیزی که می تواند جلوی آن را بگیرد بیت کوین است.

شاید دنیا بتواند با ربات قدرتمند ChatGPT در تیم بیت کوین کمی به این درک نزدیک شود.
نویسنده: Joseph Hall

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉