نمودارها شبیه «افزایش ترسناک بیت کوین» هستند: دن تاپیرو


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • “افزایش ترسناک بیت کوین”
  • رابرت کیوساکی دلیل مهم خرید بیت کوین را توضیح می دهد

دن تاپیرو، یکی از بنیانگذاران Gold Bullion International و 10T Holdings، پیش بینی افزایش قیمت بیت کوین خود را در حساب رسمی خود در پلتفرم X به اشتراک گذاشت.

او در توییتی نوشت که تنظیمات روی نمودارها شبیه به یک «رالی ترسناک برای بیت کوین» شده است.

“افزایش ترسناک بیت کوین”

تاپیرو با به اشتراک گذاشتن دو نمودار بیت کوین در توییت خود اظهار داشت که آنها “شروع به نشان دادن یک روند صعودی ترسناک برای بیت کوین کردند.” این سرمایه گذار انتظار دارد که ارز دیجیتال پرچمدار جهان در آینده نزدیک به بالای سطح 65000 دلار برسد و سپس به 90000 دلار یا حتی بالاتر برسد.

تاپیرو توییت کرد که ادغام افقی فعلی تقریباً به پایان رسیده است و افزود که بازارها همیشه برای معامله گران و سرمایه گذاران شگفتی هایی دارند. او نتوانست کاتالیزور خاصی را شناسایی کند که به رشد صعودی بیت کوین منجر شود، اما فکر نمی کند در این مورد مهم باشد: “کاتالیزور خاصی نامشخص است، اما مهم نیست.”

در 24 ساعت گذشته، ارز دیجیتال اصلی جهان 3.18 درصد از ارزش خود را از دست داده است. این کاهش با رشد 1.29 درصدی همراه شد. بیت کوین در حال حاضر با قیمت 61950 دلار در حال تغییر است. به طور کلی، از زمانی که بیت کوین سطح 65000 دلار را در 6 می از دست داد، برای بازیابی تلاش کرده است و دو بار قبلاً تلاش کرده از منطقه 63300 دلار پیشی بگیرد اما تاکنون موفق نبوده است.

بسیاری انتظار دارند بیت کوین در اواخر امسال یا در سال 2025 به دنبال نصف شدن، رویداد کلیدی بیت کوین که در آوریل رخ داد، سر به فلک بکشد. این اندازه پاداش بلاک را به 3125 بیت کوین کاهش داد و از نظر تاریخی بیت کوین همیشه پس از سه هاوینگ قبلی سر به فلک کشیده است.

یکی دیگر از کاتالیزورهای بالقوه قیمت این است که ETFهای نقدی، که انباشت منظم خود را در ژانویه و زمانی که برای معاملات توسط SEC تایید شدند، شروع کردند، به خرید انبوه بیت کوین ادامه می دهند.

رابرت کیوساکی دلیل مهم خرید بیت کوین را توضیح می دهد

رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب محبوب مدیریت مالی، “پدر پولدار، پدر فقیر” یک سرمایه گذار و کارآفرین مشهور است که اغلب در توییت های خود از بیت کوین حمایت می کند. اوایل این هفته، او در توییتی نوشت که انتظار دارد دلار آمریکا کاهش یابد زیرا شایعاتی وجود دارد که بریکس ها قصد دارند ارز دیجیتال خود را با پشتوانه طلا راه اندازی کنند.

در چنین شرایطی، میلیاردها دلار آمریکا به آمریکا سرازیر می‌شود و دلار را فرو می‌ریزد. او خرید بیت کوین، طلا و نقره را برای محافظت در برابر این تحول منفی احتمالی توصیه می کند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید