چارلز هاسکینسون: کاردانو تاخیر می‌اندازد زیرا روی فناوری اشتباه و نقشه راه بلندپروازانه شرط می‌بندد


علیرغم مشکلات، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، نسبت به آینده ارزهای دیجیتال خوشبین است و انتظار دارد که Cardano در آفریقا در سال جاری به کار گرفته شود.

چارلز هاسکینسون، یکی از بنیانگذاران اتریوم و بنیانگذار Cardano، در قسمت چهاردهم Cointelegraph به Elisha Owusu Akyaw می پیوندد. عجله آن را پادکست برای بحث در مورد وضعیت فعلی کریپتو و بررسی عمیق در Cardano. هاسکینسون دیدگاه خود را در مورد آخرین تحولات در صنعت، پذیرش کریپتو در آفریقا و موارد دیگر ارائه می دهد. همچنین به مشکلات پیرامون Cardano، از جمله به‌روزرسانی‌های تاخیری، رسیدگی می‌کند.

نمایش با توضیح هاسکینسون در مورد اینکه چرا او به خلق کاردانو نیاز داشت شروع می شود. هاسکینسون توضیح می‌دهد که در حالی که ایجاد یک شبکه جدید مستلزم ایجاد مجدد اثر شبکه است، به شما امکان می‌دهد دید خالصی داشته باشید که برای کاری که کاردانو می‌خواهد انجام دهد ضروری است. در وضعیت فعلی شبکه، هاسکینسون اذعان می کند که انجام کارها به زمان نیاز دارد و حدود 85 درصد از نقشه راه اولیه تکمیل شده است:

هفت سال طول کشید تا کاردانو از یک ایده به یک اکوسیستم تبدیل شود. ما قبلاً شاهد دستاوردهای بزرگی مانند بخش NFT بوده ایم.

بنیانگذار Cardano ماهیت چند زنجیره ای این صنعت را تصدیق می کند. هاسکینسون می گوید همه چیز چند زنجیره ای است، حتی اگر در اتریوم یا کاردانو شروع شود. او معتقد است که برای متمایز شدن در میان بلاک چین‌های مختلف، به تناسب مناسب با محصول، تجربه کاربری عالی و فرآیند نصب «روان‌تر» نیاز دارید.

کاردانو در طول سال‌ها به دلیل تاخیرهای مداوم و به‌روزرسانی‌های شبکه با انتقاداتی مواجه شده است. هاسکینسون این عقب‌نشینی‌ها را به «اعتماد به فناوری اشتباه و کمی جاه‌طلبی در مورد نقشه راه» نسبت می‌دهد.

یکی دیگر از زمینه های مورد علاقه بسیاری از دنبال کنندگان این پروژه، مشارکت و همکاری بین کاردانو و پروژه هایی در آفریقا بوده است. هاسکینسون توضیح داد که پس از برخورد با فساد و تنش‌های ژئوپلیتیک، درس‌های زیادی باید آموخت.

بنیانگذار Cardano گفت که به این نتیجه رسیده است که تجارت با شرکت ها و افراد به جای دولت ها منطقی تر است. با تمرکز اصلی بر غنا، کاردانو قصد دارد دامنه خود را در سراسر این قاره از شرق آفریقا تا غرب آفریقا گسترش دهد.

مرتبط با: آفریقا: آیا بیت کوین مرکز بعدی پذیرش رمزارز و سرمایه گذاری خطرپذیر است؟

آخرین قسمت را ببینید عجله آن را با چارلز هاسکینسون در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا TuneIn. همچنین می توانید کاتالوگ کامل پادکست های آموزنده Cointelegraph را در صفحه پادکست Cointelegraph مرور کنید.


نویسنده: Elisha Owusu Akyaw

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *