چارلز هاسکینسون به طرز وحشیانه ای از ارز دیجیتال Reddit برای نفرت کاردانو دعوت می کند


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

چارلز هاسکینسون او زیرردیت ارز دیجیتال را به سانسور مغرضانه علیه پروژه هایش متهم کرد. هاسکینسون اظهار داشت که هرگونه ارتباط با IOG، کاردانو یا خودش با منفی یا ممنوعیت کامل subreddit مواجه می‌شود، بدون اینکه گفتمان خنثی یا مثبتی در آن گنجانده شود.

هاسکینسون بر اهمیت شاخص توسعه اکوسیستم (EDI) تاکید کرد، که به اعتقاد او برای صنعت بسیار مهم است و توسط تحقیقات علمی پشتیبانی می شود و توسط محققان عینی وابسته به دانشگاه ارزیابی می شود. اما حمایت او از این پروژه منجر به رد آن در subreddit شد و چیزی را که او به عنوان یک سوگیری ذاتی در میان برخی از اعضای جامعه توصیف کرد، آشکار کرد.

ADAUSDT
نمودار Cardano/USDT از TradingView

هاسکینسون در پاسخ به ادعاهایی مبنی بر اینکه تیپ تلاشی هماهنگ برای دستکاری آرا یا بحث‌ها در ردیت است، استدلال کرد که تلاش‌های جامعه کاردانو برای مقابله با اطلاعات نادرست باید به‌عنوان تعامل سالم و نه فعالیت مخرب تلقی شود. این استدلال می‌کند که تیم نظارتی Reddit به‌طور ناعادلانه پست‌های مربوط به کاردانو را حذف می‌کند، در نتیجه سخنان باز را سرکوب می‌کند و بحث‌ها را برای تحریف روایت از سر می‌گیرد.

گردانندگان Reddit از اقدامات خود دفاع کردند و اظهار داشتند که آنها قوانینی را علیه تیپ ها به عنوان بخشی از سیاست پلتفرم اجرا می کنند. آنها ادعا می کنند که محتوای مربوط به کاردانو که می تواند بحث سالم را تشویق کند حذف نشده است، و برای رفع هرگونه سوءتفاهم دعوت نامه ای برای جلسه “از من هر چیزی بپرس” برای هاسکینسون ارسال کردند.

اظهارات پایانی هاسکینسون یکپارچگی فرآیند تعدیل را زیر سوال برد و به طور ضمنی اشاره کرد که حذف پست ها صرفاً بر اساس ادعاهای غیرمستند سرتیپ ناقص بود. این مبادله بر بحث گسترده‌تری درباره سانسور، تعصب جامعه و چالش‌های حفظ گفتمان منصفانه در فضاهای فناوری غیرمتمرکز تأکید می‌کند.

تنش بین هاسکینسون و ساب ردیت کریپتوکارنسی اولین اختلاف نظر جامعه کاردانو با ارزهای دیجیتال رایج نیست. به هر دلیلی، Cardano به طور مداوم به عنوان یک شرم برای صنعت ارزهای دیجیتال شناخته شده است.
نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید