چارلز ادواردز فرصت خرید بیت کوین طلا را در میان نصف شدن بیت کوین فاش کرد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

چارلز ادواردز، یکی از چهره‌های برجسته در دنیای ارزهای دیجیتال، آنچه را که به‌عنوان مهم‌ترین فرصت برای سرمایه‌گذاری بیت‌کوین در رویداد هاوینگ آینده می‌بیند، شناسایی کرده است.

طبق تحلیل او، دوره بین 17 آوریل 2024 تا 17 آوریل 2025 نسبت ریسک به بازده بهینه را برای سرمایه گذاران بلندمدت BTC ارائه می دهد.

ادواردز پیشنهاد می‌کند که انتظار می‌رود نرخ تغییر در رشد عرضه بیت‌کوین در این بازه زمانی بیش از ۴ درصد در ماه کاهش یابد، که منجر به پدیده‌ای می‌شود که او آن را «فشار عرضه» می‌نامد.

بیت کوین تا 300000 دلار

ادواردز با مقایسه با داده‌های تاریخی اشاره می‌کند که اگر بازدهی پس از نصف شدن بیت‌کوین شبیه بازدهی سال 2020 باشد، این ارز دیجیتال به طور بالقوه می‌تواند در سال آینده به 280000 دلار برسد.

در حالی که برخی استدلال می کنند که بازده چرخه 2020 فوق العاده بوده است، او خاطرنشان می کند که به دلیل عوامل خارجی مانند سرکوب عملیات معدنکاری چین و اقدامات سختگیرانه فدرال رزرو، عملکرد ضعیفی داشته است.

""
بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

ادواردز شرایط مثبت مورد انتظار در سال 2024 را بر خلاف چالش های پیش روی چرخه 2020 برجسته می کند. او بیان می کند که از سرگیری سیاست های انبساطی مورد انتظار فدرال رزرو می تواند منجر به تضعیف دلار و در نتیجه تقویت بیت کوین شود. ادواردز همچنین تشابهاتی بین راه اندازی ETF بیت کوین و رشد تاریخی طلا پس از راه اندازی ETF طلا در سال 2004 ترسیم می کند و استدلال می کند که ارزش بازار کوچکتر بیت کوین پتانسیل صعودی قابل توجهی را ارائه می دهد.

ادواردز با تجزیه و تحلیل خود که به پتانسیل صعودی قابل توجهی در قیمت بیت کوین اشاره می کند، هدف قیمتی محافظه کارانه 300000 دلار را در چند سال آینده پیش بینی می کند.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید