CZ با تلاش دولت ایالات متحده برای محدود کردن سفر قبل از تاریخ صدور حکم مخالف است


Changpeng “CZ” Zhao، مدیر عامل سابق بایننس، ادعاهای وزارت دادگستری ایالات متحده مبنی بر اینکه او در معرض خطر پرواز است و ممکن است قبل از محکومیت در سال آینده برنگردد، مخالفت کرده است.

Changpeng “CZ” Zhao، مدیر عامل سابق بایننس با تلاش های دولت ایالات متحده برای جلوگیری از بازگشت او به امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) برای حضور در کنار خانواده خود در حالی که پس از اعتراف به گناه در انتظار صدور حکم است، مخالفت کرده است.

در یک پرونده قضایی در 23 نوامبر، وکلای ژائو از قاضی خواستند تا طبق پیشنهاد وزارت دادگستری ایالات متحده، تغییر پیشنهادی در شرایط وثیقه را رد کند. همچنین مجدداً تأکید شد که ژائو باید تا زمان صدور حکم در فوریه 2024 اجازه خروج از ایالات متحده و بازگشت به امارات را داشته باشد.

وکلا قاطعانه اعلام کرده اند که با وجود محکومیت احتمالی 18 ماهه زندان، وی قصد ندارد در امارات بماند تا از تاریخ صدور حکم خود جلوگیری کند.

او گفت: “همانطور که قاضی سوچیدا متوجه شد، همه حقایق و شرایط به خوبی نشان می دهد که آقای ژائو هیچ خطری برای پرواز ندارد و باید اجازه داده شود که تا زمان صدور حکم با خانواده خود در خانه در امارات زندگی کند. درخواست دولت باید رد شود.” .

خلاصه پرونده در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه غربی واشنگتن. منبع: CourtListener

علاوه بر این، وکلای ژائو استدلال کردند که او با پرواز از امارات به ایالات متحده مسئولیت اقدامات خود را بر عهده گرفت.

در این درخواست آمده است: “قصد او حل و فصل این پرونده است و انجام همه این اقدامات مادی بدون هیچ قصدی برای حضور در دادگاه برای صدور حکم غیرمنطقی است.” بیانیه گنجانده شد.

در 22 نوامبر، دادستان های ایالات متحده پرونده ای را به دادگاه ارائه کردند که در آن استدلال می کرد که ژائو باید از خروج از ایالات متحده به دلیل خطر پرواز درک شده اش منع شود. آنها استدلال می کنند که اطمینان از بازگشت وی در صورت عدم بازگشت وی به مجازات امارات، برای دولت با مشکل مواجه خواهد شد.

مرتبط با: Crypto Biz: CZ بایننس کاهش می یابد، Grayscale و BlackRock با SEC ملاقات می کنند و موارد دیگر

این امر پس از آن صورت می گیرد که ژائو پس از اعتراف به اتهامات مختلف وزارت دادگستری (DoJ) با استعفای خود به عنوان مدیر عامل بایننس موافقت کرد.

در حالی که این معامله به او اجازه می دهد تا اکثریت سهام بایننس را حفظ کند، او اجازه نخواهد داشت سمت اجرایی در صرافی کریپتو داشته باشد.

این تسویه بر شکایت جاری بایننس علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تأثیری نخواهد داشت، اما مشکلات شرکت با کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) را حل خواهد کرد.

مجله: HTX دوباره 30 میلیون دلار هک شد، 100 هزار کره ای CBDC، Binance 2.0: Asia Express را آزمایش کردند


نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید