نهنگ های زنجیره ای لینک را به قیمت 76 میلیون دلار خریداری کردند – چه اتفاقی می افتد؟


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به نظر می رسد نهنگ ها در Chainlink (LINK) صعودی هستند. آنها پس از سقوط اخیر بازار کریپتو، نزول ها را می خرند. به گفته علی مارتینز، تحلیلگر معروف رمزارز، نهنگ های رمزنگاری شده خرید بیش از 6.2 میلیون سکه LINK در هفته گذشته توزیع شد.

ارزش این آخرین خرید LINK در سطح قیمت فعلی تقریباً 76.88 میلیون دلار برآورد شده است. این یک پیشرفت قابل توجه برای سکه است زیرا در بحبوحه سقوط اخیر سکه رخ می دهد. بازار گسترده ترقابل ذکر است که قیمت لینک در 30 روز گذشته 17.17 درصد کاهش داشته است.

اما نهنگ ها از این کاهش بازار سود بردند. آنها به شدت توکن های LINK را در سطوح قیمت پایین تر خریداری کردند. این افزایش فعالیت نهنگ برای Chainlink نشان می دهد که این معامله گران منتظر بهبود قیمت از سکه در آینده نزدیک هستند.

هدف LINK قیمت بازیابی است

در میان این افزایش فعالیت نهنگ، قیمت LINK نیز امروز قدرت خاصی را نشان داد. پس از سقوط کریپتو در هفته گذشته، قیمت Chainlink امروز 3.99٪ افزایش یافته است. بر اساس آخرین داده ها در حال حاضر با قیمت 13.38 دلار معامله می شود. CoinMarketCapاین افزایش قیمت نشان می دهد که LINK پس از دریافت حمایت از نهنگ ها به دنبال بهبودی اساسی است.

علاوه بر قیمت، حجم معاملات لینک با 43.8 درصد افزایش به 359.37 میلیون دلار رسید. این یک نشانه مثبت دیگر برای سکه است، زیرا نشان می دهد که از این نقطه به بعد می تواند به افزایش قیمت بیشتری دست یابد. افزایش حجم معاملات نشان می دهد که علاقه سرمایه گذاران به Chainlink در حال افزایش است.

از داده های به اشتراک گذاشته شده توسط علی مارتینز پشتیبانی می کند، زیرا به نظر می رسد معامله گران LINK نسبت به سکه صعودی هستند. اگرچه Chainlink ممکن است فوراً یک رالی بزرگ را آغاز نکند، افزایش فعالیت نهنگ ها و افزایش قیمت امروز دو اتفاق مثبت برای سکه هستند. احساسات بازار به نظر می رسد در حال تغییر است و LINK ممکن است در آینده قدرت بیشتری نشان دهد.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید