Chainlink (LINK) با افزایش 14 درصدی فاندامنتال، روند بازار را نادیده می گیرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پروتکل غالب اوراکل مبتنی بر اتریوم، Chainlink (LINK)، در زمانی که اکوسیستم ارزهای دیجیتال گسترده تر در حال تغییر منفی است، در برابر خرس های بازار ایستادگی می کند. در زمان نوشتن این مقاله، CoinMarketCap داده ها را نشان می دهد LINK طی 23 ساعت 3.18 درصد افزایش یافت و به 18.54 دلار رسید. این در مقایسه با کاهش 0.62 درصدی در کل سرمایه بازار است.

در حالی که نرخ رشد روزانه آن در مقایسه با بیت کوین (BTC) و سایر آلت کوین های برتر چشمگیر است، افزایش 14.74 درصدی در حجم Chainlink آن را در مسیر درستی برای صعود بالقوه بیشتر قرار می دهد. در مجموع 445,393,986 دلار در LINK اخیراً بین صرافی‌ها مخلوط شد و آن را به بیست و یکمین توکن پرمعامله در بازار تبدیل کرد.

مرتبط با

خوش بینی پیرامون Chainlink افزایش در بازار خرده فروشی نشان می دهد که احساسات خرید تحت تاثیر قرار گرفته است. اگر این روند ادامه پیدا کند، واگرایی روند نزولی در بیت کوین می تواند به گسترش شمع صعودی روزانه کمک کند. نمودار 4 ساعته LINK/USD که در TradingView مشاهده می شود نشان می دهد که توکن بالاتر از میانگین متحرک 50، 100 و 200 معامله می شود. این یک روند صعودی را نشان می دهد.

نمودار 4 ساعته LINK/USD از طریق TradingView

ماه گذشته، داده های بازار نشان می دهد که Chainlink رشد 36.46 درصدی را ثبت کرده است. بسیاری از روندها به این افزایش عظیم در Chainlink کمک کردند و فراتر از حد معمول است جابجایی نهنگاین در درجه اول به ارزش افزوده آن و جایگاهی که در صنعت اشغال می کند بستگی دارد.

مرتبط با

Chainlink، ارائه‌دهنده خدمات Oracle غالب، کارایی عملیاتی بسیاری از برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) را تامین می‌کند. Chainlink برای تحکیم بیشتر موقعیت خود در صنعت، چندین امضاء امضا کرده است شراکت با بهترین پروتکل ها برای تقویت دسترسی قابلیت همکاری.

Chainlink همچنین از ارتقاء موتور staking بهره مند شد. زیرا این پروتکل اکنون راه پیشرفته‌تری برای شرط‌بندی روی LINK ارائه می‌کند و در عین حال مشارکت سراسری را دموکراتیک می‌کند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید